Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek, én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek, én már nem tudom értelmezni azt amit csinál?

Figyelt kérdés

Szoval a munkahelyen van egy lány, s hát egy kicsit bonyolult a dolog, de le kell írnom. Először is kifejezetten nem az a fűvel fával típus, illetve vallásos is.

Szoval eddig úgy néz ki a dolog, hogy mondta hogy hát jó velem de nem, aztán eltelt egy két három hét, és kézen fogva kísértem el a buszig... még magam se értem hogy hogy, egyébként ő kezdeményezte... aztán megint az lett a vége, hogy nagyon jó velem , de nem... és errefel még kaptam egy három oldalas levelet !!! amiben leírja, hogy igen, de nem... Most meg volt nem rég a karácsonyi party a cégnél ahol dolgozunk... és hát menjek táncolni vele.... hát hogy mondjam, nem volt meg az a fél méteres fal megintcsak... aztán vagy másfél órán keresztül ültünk egy ilyen székszerűségen, ő rámdőlve , rám hajtotta a fejét, beletúrt a hajamba ilyesmi, aztán hát simogassam még, meg ilyesmi... aztán megint csak kézen fogva hazakísértem... ott meg kaptam egy szájra puszit... a simákat nem említettem most meg.

Hát nem vagyok az a csajozó gép, meg ilyesmi, de én ezt nem értem.

És akkor erre jött, hogy maga se tudja mit akar... már megint ezzel jött.


Tulajdonképpen mindig egyel tovább megy, és mindet ő kezdeményezte eddig, mert hát én értek a szóból, ha nem hát nem, na de ezt most nem értem...


ez igen nem vagy talán?


25F


2014. dec. 15. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugi, csak menstruál.
2014. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet azért csinálja ezt, mert kiváncsi meddig mennél el érte, hogy igazán akarod e őt. Legközelebb kezdeményezz te, és majd meglatjuk mi lesz
2014. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudja. Van, elkapja a hangulat.

BEszélj vele ha veled van hangulatban van, ha jobban megismer lehet akkor is "jöjjünk össze vele, szeretem" stb mit tudom én hangulatban lesz ha nem lesz veled.

2014. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát fejlemények voltak... voltam nála, és most happy vagyok, tulajdonképpen felhívott magához, beszélgettünk kicsit erről arról, aztán ja megmutatta a szobáját. (nem nem történt semmi , nem vagyok az az ajtóstól a házba típus) aztán leültünk az ágyára, ő ledőlt, aztán én is ledőltem mellé... aztán csak egy kicsit megsimogattam a karját... aztán ne hagyjam abba... aztán tulajdonképpen a fene tudja meddig vagy 3 órán keresztül tuti így voltunk , és kiskifli nagy kifliben végeztük.... csak haza kellett mennem, mert én pont dolgoztam másnap.


Akkor jó úton haladok ? :) Mondjátok azt, hogy azért már legalább haladok.

2014. dec. 17. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
majd kiderül. Lehet azt várta, hogy jól megrakd.
2014. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 poiu ***** válasza:
Nyugi, csak vallásos. Ha te nem vagy vallásos, szerintem jobb ha menekülsz, mert ha megtörténik, jön majd a bűntudat csőstül, és ennek 95%-áért a dákód a felelős (amire olyh nagyon vágyik, csak nem vallhatja be magának).
2014. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!