Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet legyőzni a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet legyőzni a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Leginkább azt szeretném tudni, hogy egy párkapcsolatban hogyan lehet ezt leküzdeni. Olyanok válaszát szívesen fogadnám akinek sikerült. Nem akarom, hogy ez tönkretegye az én kapcsolatom, mert még nemrég jöttünk össze a barátommal, de ő olyan helyen dolgozik, ahol sok szép lány veszi körül. Egy kicsit zavar, mert nagyon közvetlen mindenkivel, ezt is kedvelem benne, viszont simán megmondja a lányoknak is, hogy milyen csinosak, szépek. Nem akarom megváltoztatni, mert így szeretem és tudom, hogy nem csalna meg.

2014. dec. 15. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma?
2014. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy egy kicsit féltékeny vagyok.
2014. dec. 15. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarom megváltoztatni, mert így szeretem és tudom, hogy nem csalna meg." Akkor mégis miért vagy féltékeny, mi a bajod? Mitől félsz?


Egyébként meg a féltékenységnek szinte biztos, hogy a te esetedben is az az oka, hogy gondok vannak az önértékeléseddel. Erről viszont a barátod nem tehet, próbáld meg rendbe tenni az önbizalmad!

2014. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából miért vagyok féltékeny, csak néha fáj a tudat, hogy ott vannak körülötte a szebbnél szebb lányok. De nem szeretném, hogy a féltékenység egyszer csak elhatalmasodjon rajtam.
2014. dec. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!