Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a bizalmatlansáőgot és féltékenységet?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány év alatt csalódások sorozata ért. Ami mondhatni megbélyegezte e jelenlegi kapcsolataim. Nagyon nehezen bízom meg a páromban sok dologban kételkedem, és féltékenykedem. Mindazok ellenére, hogy tudom, hogy szeret és Én vagyok a mindene és ez fordítva is igaz! Szeretném ezt a bizalmatlanságot leküzdeni magamban, de nem megy. :(

2013. dec. 24. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
pszichológushoz beutaló
2013. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akarattal!
2013. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is elég féltékeny típus vagyok, de amióta járok a barátommal (több, mint egy éve), azóta valahogy nem tudom... ez jelentősen csökkent. egy olyan ember, aki mellett tényleg nyugodt lehetek, és biztos vagyok benne, hogy ha nélkülem megy el bulizni, akkor sem történik semmi gond. és idővel tényleg szinte teljesen elmúlt a féltékenységem, az önbizalmam is nőtt kicsit, és valahogy jobban érzem magam a kapcsolatban is, mióta ez így van.

szerintem ha megtalálod a megfelelő embert, aki bizalommal van feléd (mert a barátom annyira megbízik bennem, hogy te jó ég), akkor azt könnyű bizalommal viszonozni. :)

2013. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: ezt komolyan gondoltad vagy gúnyt űzöl?

2: Akarom,d enehezen megy :(

2013. dec. 24. 16:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így volt a kapcsolatunk elején és erről o is tudott, hogy bizalmatlan vagyok.. stb.. De mostanra már megváltozott, egyszerűen idő kellett hozzá és mindig jobban éreztem, hogy fontos vagyok neki.. Ne arra gondolj, hogy mi lesz, ha megint csalódni fogsz, hanem arra hogy most az egyszer minden jó lesz :)
2013. dec. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem gúny , és komolyan mondtam.

Sok dolgot megmutat egy pszichológus amire te nem is gondolnál , ami segíthet a javulásban.


Nem kell ezt szégyellni , ez olyan mintha fogorvoshoz mennél. Csak itt a lelked teszed rendbe

2013. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!