Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogyha egy lány tesz valamit akkor ribi, ha egy pasi akkor jól teszi?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem az ilyen álszent dumákat. Miért lenne szabad az egyiknek azt amit a másiknak nem? Ne gyertek a kulcsos hasonlattal, emberek vagyunk és nem zárak.

2014. dec. 15. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
19%

1. Ez a kérdés legalább 100x meglett már vitatva.

2. Hiába mondanánk neked érveket látszik, hogy teljesen elzárkózol mindennemű egyéb magyarázattól.

2014. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
A nők a családot látják el, a Férfiak vadásznak....
2014. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
"emberek vagyunk és nem zárak" +1!!!!! ha bár néhányan nem úgy viselkednek
2014. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A pasi se teszi jól. Most boldog vagy?
2014. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Még egy ilyen kérdést sem láttam. Egy választól zárkózom el, azt leírtam, ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne írj semmit.
2014. dec. 15. 19:59
 6/24 A kérdező kommentje:

4-es, így már egy kicsit igazságosabb a dolog.

Ne értestek félre, nem vagyok egy olyan alkat aki ész nélkül kefél, vagy valami hasonló, csupán sok helyen azt látom, hogy a pasik milyen jók amiért mindig csajoznak, ágyba viszik a másikat, de ha egy kicsit is lazább erkölcsű máris mindenki elkönyveli egy kur vának.

2014. dec. 15. 20:01
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

mert ezt a buta pasik találták ki ezer éve és hülyeség

mindenki azzal sexel akivel akar ahányszor és annyi partnerrel ahánnyal akar ez lenne a normális (megfelelő védekezéssel) állszent baromság ha valaki a szex élvezete miatt elítéli a másikat a szex jó és minél több pasival/csajjal mert különbözők

én már elég sok pasival voltam és őszintén lesz**rom akit ez zavar az ő hülyesége és nem érzem magam emiatt "gonosznak" "vagy tisztátalannak" vagy mi

2014. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van mert más értékszemlélete van a 2 nemnek a férfiaknál ez a dominanciáról szól, mert minél sikeresebb a nők terén valószínűleg másban is sikeres. Így nyilván ezekre irigykedik a többi pasi.


A nőknél más a tészta főleg a társadalmi normák miatt. A közhiedelemmel ellentétben nem a férfiak szapulják a legjobban azokat akik sok férfival voltak hanem a nők.


Én egyébként azt gondolom nem feltétlen gond, hogy ez a társadalmi korlát nem dőlt még le. Milyen jó lenne ha mindenki ilyen szabad lenne és mindenki a más kölykét nevelné.

2014. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Azert mert a pasinak meg kell kuzdenie a szexert. Ha sok csajt megkapott akkor nyilvan jól csinalja.


A nőknek viszont semmit se kell kuzdeni,5 lerc alatt barkit talalnak. De ettol meg nem lesz ribi..

2014. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha egy nő végigkérdez 100 pasit, hogy lefekszik-e vele, 99 igent mond. Ha egy férfi kérdezné a nőket, csak jól pofon vágnák.

Amíg egy nőnek ennyivel könnyebb egy dugást összehozni, addig az én szememben igenis ribi lesz az a lány, aki sok pasival összefekszik.

2014. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!