Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 és fél évesen szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 és fél évesen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Szerintetek az jó ha 12 évesen van "pasim"?Mert rohadt szerelmes vagyok :D És csak úgy kérdezem..Akkor is járok vele :3 Eszméletlen gyönyörű a szeme :333

2014. dec. 15. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
óvodában is szerelmes az ember, csak mert nnak meg békás a buyija :D
2014. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jó az oké hogy tetszik neked jól néz ki stb...de ez még nem szerelem :D majd kb. 14 évesen lehet mondani hogy igen valóban szerelmes vagy,érezni fogod a különbséget :D
2014. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen inkább aludnod kéne már!
2014. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan cuki fellángolás. :) Elmúlik majd, de ezt is meg kell élni. Szerintem azért még 14 évesen se várd majd azt a más érzést meg igaz szerelmet, mert az sem az lesz még.
2014. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem 5 éves a kisfiam :) nagyon szerelmes, "járnak" a kislánnyal :D szájon puszilják egymást az oviban a fa mögött elbújva :D már az óvónéni is jelentett... :D


aranyosak, te is biztos nagyon aranyos vagy a hatalmas érzéseiddel, de ettől se jobb se rosszabb nem lesz semmi :)

2014. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!