Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen szerelmesnek lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szerelmesnek lenni is baj, mert azt ugye sokan mondjátok, hogy 13 évesen még nem kellene járniuk az embereknek, de ennyi?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még az együtt séta, esetleg megfogni egymás kezét és beszélgetni nem baj, legalábbis szerintem.
2009. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért nem szabadna szerelmesnek lenni? Abban nincsen semmi, amíg megmaradtok a dolog ártatlan részénél. Inkább szerintem a felelőtlen tizenévesekkel van a baj. Sokan nem értik miért kell a dolgokat siettetni. Nem csak a kis szűzies dolgokról van szó, hanem a szexről. Gondolom olvastál errefelé egy csomó ilyen tartalmú kérdést. Amiből csak tanulni lehet, hogy mit ne tegyél. Vannak, akik csak beleugranak szexbe, pedig ebben a korban nem ezzel kellene foglalkozni. Mindennek megvan a maga ideje és módja, csak ki kellene várni. A szerelemmel igazából nincsen semmi gond. A csók és az ölelés szerintem bőven belefér egy 13 lány és fiú kapcsolatába. Nekem ennyi idősen annó nem volt barátom, max. plátói szerelmem :) Az első barátom 16 évesen volt, bár az se volt igazi kapcsolat. Lényeg, hogy a saját tempódban és ütemedben fejlődj. Nem kell mindjárt felnőni, ki kell élvezni az addig lévő időt.
2009. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

13 évesen már járni is nyugodtan lehet! Meg csókolózni meg ilyenek. Csak szex ne legyen :)


Ennyi idősen már nekem is volt barátnőm

2009. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
13 évesen még nincs meg az a hormonháztatás ami egy erős és tartós szerelemhez kell az vagy gyenge szerelem vagy rövid fellángolás!
2009. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy Te szerelmes vagy, ez csak egy szimpla fellángolás, gondoldd meg jól mit teszel
2009. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

dehogy baj, sőt minden ellenkező híreszteléssel ellentétben járni is lehet valakivel :)

gratulálok

2009. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Én 11 éves koromban is szerelmes voltam,nem fellángolás volt :)

ÉS 13-14 éves korban ha rendes kapscolat van szexelni is lehet,szerintem a kor nem számit.

2009. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem baj szerelmesnek lenni. Vallom, hogy korfüggetlen a dolog, ugyanúgy lehet szerelmes egy tizenhárom, mint például egy nyolcvanhat éves ember.


Együttjárni sem baj, kézenfogva sétálni, puszit vagy csókot váltani egyáltalán nem baj, nem elítélendő.

A baj abban rejtőzik, hogy tizenhárom évesen mégiscsak tizenhárom évet élt csak meg az illető, és ennyi idő alatt még nem érte annyi, mindenféle érzelmeket kiváltó hatás, mint egy hmm... mondjuk, huszonhat évest. Nem azt mondom tehát, hogy nincsenek érzései, de az idő pont arra való, hogy megtörténjenek benne dolgok. A fizikai fejlettség [mert ugyebár mostanság a lányok javarészének már megvan ennyi idősen az első menstruációja, kerekedik a csípője, szőrösödik; a fiúk pedig mutálnak, megtörténik az első magömlés] önmagában nem ér sokat: szellemi fejlettség, felelősségteljes viselkedés, a döntések során következmények ismerete és vállalása, stb. szükséges, HOGY A SZERELEM VALÓBAN BOLDOGSÁGOT OKOZÓ, KÖLCSÖNÖS ÉLMÉNY LEGYEN. Hiszen szerintem pont ez a lényege.

De eközben el kell ismerni, hogy az életkor mégsem minden: vannak gyermekien gondolkozó felnőttek is, mindenféle életkorban.

Egy tanács, akárkinek [aki elfogadja és így gondolja]: nem érdemes, fölösleges, sőt, veszélyes dolog skatulyázni. Nagyon tud fájni, ha valaki folyton bemeséli magának, hogy szerinte konkrétan mit érez, hogyan gondolkodik. Lehet, hogy fél év múlva úgy fogja érezni, hogy áruló önmaga előtt. Van is egy ilyen mondás: mindig úgy cselekedj a jelenben, hogy a jövőben ne bánd meg a múltad. És ez a szerelemre való érettségre is igaz.


egy vén, 18/L

2009. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez jóó "egy vén 18L" LoL


Mért ne lehetnél szerelmes 13 évesen?

Egy a lényeg ahogy fentebb is említették már válaszoló társaim... a szex-el még várjatok:)

2009. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, és komoly is lehet, legalábbis nem nevezném fellángolásnak hogy 2,5 évembe telt mire kihevertem, hogy nemlett belőle semmi :S mit nem adtam volna érte ha összejön... pedig eszembe se jutott hogy szeretkezni akarjak vele, nem arról szólt volna :S
2009. dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!