Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Veletek történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Veletek történt már olyan, hogy örök életetekben tudtátok hogy mi az ideálotok aztán mégis egy pont ellenkezője lett a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Boccs a bonyolult fogalmazásért.

Tehát tegyük fel örökké azt mondtad hogy szerinted pl a barna hajú és szemű lányok a legszebbek és a csendeseket szereted majd lett egy olyan barátnőd aki ennek pont az ellenkezője volt???



2014. dec. 16. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére sosem voltak ideáljaim, szóval nem.
2014. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy így történjen. A barna szemnél és barna hajnál nincs szebb. *-*
2014. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szürke szem + barna haj !!! De nem ragaszkodom hozzá, volt már olyan lány, akiben bele tudtam volna szeretni, ha úgy adódott volna, mert már elsőre megfogott benne valami, pedig nem volt szürke szemű. :)
2014. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem szoritottam magam ennyire keretek koze :)
2014. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, 12-3 eves koromban en is vekony, alacsony, hosszuhaju matokmellumeg ilyesmimlanyokrol almodoztam.... aztan mikor lett isnkozom a lanyokhoz rajottem, hogy ezen nem sok mulik, mindegynhogy milyen "parameterei" vannak... ha tetszik tetszik, ha nem, nem:D
2014. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem, a jelenlegi Barátnőm a mindenkori álmom, de a kolléganőm pont a fordítottját éli meg most, olyan hapsival jár, akiről sosem gondolta volna, és furcsa is neki, de szerelmes lett...
2014. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Na pont ezért nincsenek ideáljaim... De a sok idióta ketrecbe zárja magát az ideáljai által, és esélyt sem ad olyanoknak, akik talán külsőre nem jönnek be neki, viszont beléjük tudna szeretni, és talán sokkal boldogabb életet élhetne velük.

2014. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!