Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért minden lánynak a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden lánynak a hosszú hajú srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem találok egy normális lányt sem, mindegyiknek a hosszú haj kell. Most akkor növesszem meg?

De szerintem nekem nem állna jól.


F/22



2014. dec. 16. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Bár mit értesz hosszú haj alatt? Azt a vállig, váll alá érőt? Az nem tetszik a legtöbbjüknek.
2014. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Már nem divat a hosszú haj. 20/F
2014. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
És ezt honnan szedted,hogy mindenkinek az jön be? Minden nőt ismersz a világon?!Kétlem!
2014. dec. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát, nem keveset ismerkedek és eddig mindegyik azt mondta, akiknél rákérdeztem, hogy a hosszú haj sokkal szexibb. Meg akikkel csak beszélgettem, azok is.
2014. dec. 16. 11:15
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyáltalán nem tetszik ha egy férfinek hosszú haja van.
2014. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Mert sokkal szexibb és férfiasabb.

Imádom, ha egy srácnak hosszú a haja. Egyszerűen az én szememben attól lesz igazi férfi. Rövidhajjal mindenki olyan kis nyikhaj.

L/23

2014. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Férfiasabb. De ha egy srácnak rövid haja van, az nem kizáró ok, csak nem olyan vonzó. Általában hosszú hajú fiúkról fantáziálok, meg szerintem a legtöbb lány. De ez még nem jelenti azt, hogy ne jönnék össze rövid hajúval, csak a hosszú haj jobb.
2014. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Érdekes, én úgy tudtam, hogy a legtöbb nő ki nem állhatja, ha egy férfinek hosszú haja van. :/
2014. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Ahhwww....imádom a hosszúhajú srácokat *-* A rövid haj maradjon a 12 éveseknek. :) Bocsi, kérdező. :/
2014. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Jaj nemar:D

Amikor novesztettem, szinte minden heten hallottam, hogy "mikor vagod mat le?"

persze, stilusos es amelyik lanyok szeretnek azok szeretik a hosszu hajamatmis, de ha rovid hajam lenne akkor is szeretnenek.... bar nagyon gyokerul nezek ki rovid hajjal, nekem eznall jol:D

szoval ne noveszd meg, ha nem all jol!

a lanyok egyebkent a stilust szeretik benne, es ha az idealjukban a hosszu haj fogalmazodik meg, attol meg 17 folott mar tul tudnakmlrpni rajta, hogy ha nem hosszu a hajad de ezt leszamitva minden okes veled kapcsolatban

2014. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!