Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk fontos nektek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fontos nektek, hogy egy lánynak kimondottan hosszú haja legyen?

Figyelt kérdés
A vállig érő is tetszik ? Vagy egyáltalán nem fontos a hossz csak egészséges és ápolt legyen ? Póthajról mi a véleményetek ?
2014. júl. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Sőt, szerintem a hosszú haj már-már unalmas.
2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megnézed...A rövid haj (nem a vállig érő hajról beszélek, hanem annál rövidebbről) nagyon kevés lánynak áll jól, ezért számít a haj hosszúsága valamennyit (nekem és szerintem másoknak is) :D
2014. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
min vállig érő legyen. egy nő azért nő h hosszú haja legyen az a nőies és sexy..
2014. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a rövid hajú lányok is. Csak az annak áll jól, akinek nagyon szép az arca!
2014. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aladar12 ***** válasza:
100%

ez függ az arcától is. van akit rövid hajjal tudok elképzelni.

de a leborotvált hajtól nőn falra tudok mászni, legyen akár egyik oldalt, akár hátul, akár teljesen.

2014. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nope
2014. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, de a vállig érő is jó már. A fiús hajú lányok viszont engem kimondottan taszítanak.
2014. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek ! :) Volt már vállig érő hajam és seggig érő is , de nem vettem észre változást,a pasik hozzáállásában,volt aki észre sem vette , hogy levágattam, de azért jó volt ezt az elgondolást megerősíteni magamban .
2014. júl. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!