Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermekvállalás segíthet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekvállalás segíthet enyhíteni a nagy ő elvesztése miatti fájdalmat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nekem ő volt az igazi. Tudom hogy mindenkit már hozzá fogok hasonlítani. Úgy érzem sosem eszek képes már igazán szeretni senkit. Ha találok egy megbízható nőt, aki komolyat tervez és kész megállapodni, ha ő önmagában nem is, de egy gyerek vállalása segíthet ezen a fájdalmon? Én akkor csak neki élnék, az ő boldogságának. Ez új értelmet adna az életemnek...

2014. dec. 16. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem :D
2014. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jázi :) ***** válasza:
Egy ideig segíthet, de lehet, hogy egy idő után akkor is vágyni fogsz a szerelemre. Akkor meg ha borítasz mindent, csak a saját gyerekeddel csesznél ki!
2014. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem, a fájdalmat majd az ido begyogyitja vagy legalábbis enyhíti, nagyon rossz otlet lenne ez miatt a gyermekvállalás.
2014. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen
2014. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne használj egy gyereket pótléknak.
2014. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De úgy érzem nem tudnék más nővel élni már... max akkor ha az illető a gyermekeim anyja...
2014. dec. 16. 15:37
 7/11 anonim válasza:
Harmadik válaszolo vagyok. Hány éves vagy?
2014. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
27.... tudom mire akarsz kilyukadni... hogy sok szerelmem lehet még, stb... de hidd el h vannak emberek akiknek csak egy nagy ő létezik és megérezzük ki az...
2014. dec. 16. 15:41
 9/11 anonim válasza:
Fiatal vagy még és most még biztos nem hiszed el, de az érzések nagyon meg tudnak változni, ne keress olyan not, mint akit elvesztettél csak légy nyitott.
2014. dec. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod te a 27 élet éveddel, hogy mit hoz a jövőd? Talán látnok vagy?

Nagyon negatív a hozzáállásod és a stílusod is! Ezen kéne változtatnod. Vannak tőled idősebbek is, akikre később talál rá újra a nagy szerelem.

Ne tegyél tönkre egy gyerekéletet csak azért, hogy a saját (egoista) érzéseidet jobbá tegyed, csak mert úgy gondolod, hogy nincs jobb és nem vagy hajlandó küzdeni.

Gyereket csak is szerelemből vállalj, mert nagy felelősséggel jár.

És légy pozitívabb!! :) Az idő segíteni fog, légy türelmes magaddal szemben. Újra rád fog találni a szerelem és akkor újra boldog lehetsz. :)

2014. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!