Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Tetszek nekei?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy fiú akivel már egy párszor beszélgetem fészen!volt egy kiseb balhé barátnőm és ő közte. Az nap délután ráirtam és elmondta h a barátnőmet nem bírja mert mindig hazudozik meg hogy én szebb vagyoknála majd ezt írta mondjuk nekem nem josz be de,valakinek biztos!

Szerintetek tetszek neki? Vagy csak egy pillanatnyi hulyulése volt?

(remélem érthetoen írtam le!)

Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 16. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhassam, hogy nekei teccö é, de szvsz csak az egóját mentette.
2014. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez most,hogy érted Hogy csak az egoját mentete? De miért ír ilyenet ha semmi valós alapja nincs az érzeseinek? Lehet hogy csak hülyit? Magam sem tudom hogymost mivan mert ha a barátaival van akor levegőnek néz de amikor csak ketten vagyunk akor mindig beszélgetünk meg simogatja a karomat a hajamat piszkálja. :(
2014. dec. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!