Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen testi jelekbol tudhatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testi jelekbol tudhatom, hogy tetszek-e a lánynak?

Figyelt kérdés
Mondtam már neki, eloszor mondta, hogy nem aztán kerulte a témát de megengedi, hogy vele legyek és mindig zavarban van ha meglát.
2014. nov. 29. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit vagy fél.
2014. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

1. Sokat néz rád.


2. A közeledbe gravitál néha és esélyt ad neked arra, hogy megszólítsd.


Kb. ez a két legáltalánosabb. Most komolyan én 21 vagyok és azért már 2-3 éve le tudom olvasni egy lány arcáról jó eséllyel, hogy tetszem-e neki vagy sem. Nem olyan nehéz. Egyszerűen tudom milyen az a tekintet, amikor egy lány úgy néz rám. Te is biztos látod, csak még nem tudatosult benned hogy az az a tekintet.


Komolyan, ahogy néz rád, abból simán lehet tudni.

2014. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmiből nem tudhatod biztosan. Viszont ha egyszer elutasított, akkor soha nem lesz esélyed nála.
2014. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Néha előfordul, hogy egy nő meggondolja magát, mert például sokat javult a külsőd / anyagi helyzeted, de olyankor már ne adj neki esélyt!
2014. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem lehet esélyt adni valakinek ha javul a külsőd és akkor vesz észre? Ne mondd már hogy csak a nő néz rád szebben ha pozitív a változás. A haverok, rokonok, barátok, munkatársak, főnökök, idegenek, és saját magad is jobban örülsz magadnak ha sikerül változnod jó irányba (pl lefogysz, jobb lesz a tartásod, frizurád, kisugárzásod). Ne pont a nő legyen már a kivétel ilyenkor akinek ugyanúgy kell rádnéznie bármilyen formában is vagy.
2020. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ilyen régi kérdésre válaszoltam, nem vettem észre hogy 2014.
2020. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Csorog a nyála?
2020. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiknek van tartása, s tudják hogy sokat változtak pozitív irányba, így több, esetleg szebb lányt is megkaphatnának, ezért miért érnék be olyannal, aki sok évvel azelőtt lekoptatta mert nem volt elég jó neki?
2020. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Például ilyen jelekből tudhatod (fordítva is érvényes):

https://www.youtube.com/watch?v=3BAPhg5q0No&feature=emb_rel_..

2020. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

2-vel értek egyet, én is mindig ezt csinálom lányként. Csinosabban öltözöm, keresem a pillantását, mosolygok rá, próbálok összefutni vagy szóba elegyedni vele.

Ha már egyszer visszautasított, akkor viszont sajnos simán lehet, hogy amiatt van zavarban, mert tudja, hogy tetszik neked. Lehet, hogy barátként amúgy kedvel, csak bizonytalan, hogy hogyan tudna veled úgy barátkozni, hogy ne legyen kellemetlen vagy félreértés. Persze mások másként működhetnek, szóval nem tudom biztosan, de én a helyedben kicsit jegelném a dolgot inkább magamnak. Azért ha később akar majd valamit tőled mégis, azt normális esetben te is fogod érezni.

2020. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!