Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Tehát vannak olyan lányok,akiknek bejönnek az INTJ típusú fiúk?

Nem kell azzal jönni,hogy nem is vagyok INTJ,ha már beszélgetni/ismerkedni szeretnék. Egy INTJ ugyanúgy vágyhat társaságra-más kérdés,hogy nem egyszerű megtalálni egy INTJ számára megfelelő társaságot-


Mellesleg 18/f


2014. dec. 16. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképpen olyan célból keresel, hogy esetleges szerelem, akkor nem, de beszélgetni beszélgethetünk :D
2014. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az: INTJ
2014. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt megtalálod a részletes leírást.

2014. dec. 16. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig, csak bele-bele néztem, de akkor jól értem, hogy ilyen csöndes, visszahúzódó, racionális zseni vagy?
2014. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zseninek ugyan nem mondanám magam,de a többi teljes mértékben igaz. Leszámítva,hogy a visszahúzódó természetem ellen próbálok küzdeni.
2014. dec. 16. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nem akarlak megbántani, de nem igazán. Jobban tetszik, ha egy srác nyitott, határozott, poénos.

2014. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán nem is ismerek ilyen fiút, de elvileg én is INTJ vagyok.


Amúgy ja, az introvertált is vágyik időnként társaságra, csak nekünk nehezebb, mert mondjuk egy extrovertált könnyebben ismerkedik, és hamarabb talán hozzá hasonlót, akivel jól érzi magát.


19/L

2014. dec. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!