Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csiklót izgatni kézzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csiklót izgatni kézzel?

Figyelt kérdés
már vagy 2 éve próbálom kielégíteni magam kézzel de nem megy:( mit kell csinálni? légyszi,valaki irja le mert már kezdem feladni,még sosem volt orgazmusom:(
2014. dec. 16. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Körbe-körbe, fel-le, párnával, vibrátorral, zuhanyrózsával, pasi kezével-nyelvével, stb.
2014. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogy kézzel... Elnézést, egy kicsit elragadtattam magam. :D
2014. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi nehéz nincs benne. Egy kicsit megsimized és máris finomat kéne érezned.

Biztosan jó helyen simogatod?

2014. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nedves ujjal, körkörösen kezdd, aztán mikor érzed, hol jó, ott fokozd a nyomást és a tempót!
2014. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáld kitapasztalni magadnak, hogy hogyan a legjobb. :)

Egyébként hány éves vagy, ha meg szabad kérdeznem?

L

2014. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából hogy te magadnak hogy csináld, azt nem tudom. Ha én csinálom egy nőnek, akkor ez jön be:

Nyálas ujjal oda simítok, nem nyúlok be elsőre sehova, még csak nem is nyomom rá, csak simogatom. Aztán lentről felfelé(álló nézetből legalábbis) a csiklót gyengéden simogatom. Majd be nyúlok a lukba is ugyanilyen gyengéden és finoman.

Aztán a már puncinedves ujjammal kicsit erősebben és ugyanolyan lassan a csiklót ismét, de akkor már fel és le.

Közben 2 ujjal szét húzom az ajkait, hogy jobban hozzá férjek a csiklóhoz.

Ha gyorsan akarok végezni, akkor fel gyorsítok, és hamar elélvez a partnerem. Ha még akarom fokozni, akkor ... noss annyiban maradjunk hogy azt jobban élvezik a nők, de neked egyenlőre ez is elég lenne.

Kár hogy most nincs kin gyakorolnom a dolgokat.

2014. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
2 éve egyfolytában izgatod magad? Ez ám a kitartás. Dicséretes! :)
2014. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez eléggé izgatóra sikerült, legalábbis és felizgultam. :D
2014. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok megint.

Hát 8. ha az ember elég odaadóan csinál valamit, elég jó lesz benne...

És ha csaj vagy, akár ki is próbálhatod. Most épp kapcsolat hiányában vagyok. Szexre is és szerelemre is keresek nőt, így ha az egyik kell, akkor tudok segíteni.

2014. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!