Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a problémák, amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a problémák, amiket kiírtok, megoldódnak?

Figyelt kérdés
Segítenek a kapott válaszok?

2014. dec. 16. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer se segített... ne halgassatok ezekre
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbet itt a "vegyél be egy eseményutánit" mondatok segítenek. :D
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, csak jó leírni
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Áááá, dehogy!

Ha szerencsém van akkor talán kapok 1 választ vagy valami nagyon hülye téved oda és ír egy oltári nagy baromságot.

Nem vesztettem el bizalmamat az oldal használóiban, de néha van olyan érzésem, hogy nem éppen jókor írtam ki a kérdést és ezért nem érkezik normális válasz.

2014. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert kívülről senki nem lát bele az életembe, a gondjaimba, a múltamba stb., mint ahogyan én sem a másokéba. Arról nem is beszélve, hogy sokszor pont a válaszolók okoznak problémát, ha mondjuk elkezdünk beszélgetni, aztán érzelmileg túl közel kerülök az ellenkező neműekhez...
2014. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az miért baj? :)
2014. dec. 16. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért baj, mert ők meg nem kötődnek hozzám, nem éreznek irántam semmit, és csak kudarc és fájdalom lesz a vége, sose jön össze semmi.
2014. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel a gyúrd ki magad válasz szerintem nem segítség, ezért nem igazán. Pontosabban nem az itteni válaszoknak köszönhetően.
2014. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A probléma mindig megmarad, de legalább nevetek egy jót a trollokon. :)
2014. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!