Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egyetemi hallgató társamró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemi hallgató társamról kiderült, hogy prosti. A pláne, hogy fél éve szerelmes vagyok belé, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt dolgom sok nővel eddigi életem során, de nagyon megtetszett a lány és szerintem én sem vagyok neki közömbös, vagyis most már ebben sem vagyok biztos.


Egész jól el hülyéskedünk,órán kívül is néha találkozgatunk, mostanában egyre sűrűbben.Párszor elmentünk bulizni együtt, egyszer csókolóztunk de azt mondta utána, hogy nem akar párkapcsolatot. Akkor még rá is hagytam, de tovább próbálkoztam.


2nappal ezelőtt sikerült összeszednem a bátorságomat, és elhívni egy randira, amire Pénteken mennénk. Gondoltam, mivel úgy sem voltam még nővel, nem akarok beégni és elmegyek egy prostihoz, hogy ne legyenek majd gondok.

Egy bizonyos oldalon kiválasztottam a hozzám legközelebbi kerületeket, de álmomban sem hittem volna, hogy mit találok.


Ott volt a lány, akit randira hívtam. Kitakaratlan arccal, "3 beszámolóval". Teljesen ledöbbentem, még mindig a sok hatása alatt állok.


Lemondjam a randit? Elmondjam neki, hogy láttam az "adatlapját"? Beszéljek vele erről, vagy inkább csak hagyjam a fenébe?


Úgy gondoltam, hogy senkinek nem mondom el, nem akarom, hogy baja legyen belőle, de nem tudom, hogy mi lenne most az erkölcsös viselkedés....Segítsetek kérlek.



2014. dec. 16. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A randira szánt pénzből fizess be hozzá egy körre és mindenki jól jár.
2014. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

"de nem tudom, hogy mi lenne most az erkölcsös viselkedés"

Az lett volna, hogyha nem akarsz prostihoz menni előtte!

2014. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, neked kell eldöntened, hogy belefér-e ez az egész.

Szétkürtölni nem kell, ezt jól tetted.

Egyébként meg 2 in 1, majd ő megtanít mindenre, és fizetni sem kell érte :D

2014. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Hogy is szól a mondás? K*-ból lesz a legjobb feleség.

Figyelj te tudod, hogy mennyire zavar téged, ha igen beszélj vele, hogy pontosan mi ez (nem kell feltétlen azt mondani, hogy te találtad). Most tied a döntés.

2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Tudsz küldeni linket róla?

Már érdekel a csaj...

2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fizess be nála egy menetre!
2014. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 aladar12 ***** válasza:
23%
szerintem hívd fel az oldalon kirakott számát és mondd meg, hogy szívesen mennél hozzá pénteken az időpontban. ha lemondja a randit akkor menj el hozzá és köszönd meg neki, ha a szekszet mondja le, akkor meg vidd el a randira mert lehet fontosabb vagy.
2014. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez kamu. Az egyetemista csajok általában kitakart arccal reklámozzák maguk, pont az ilyen esetek elkerülése végett, hisz sok az ismerős, aki bármikor rátalálhat a neten. Az abszurd fordulat meg pláne hiteltelen a sztoridban.
2014. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindenkinek fizeti apuci az egyetemet. Főleg, ha nincs is. Én vagont raktam, ő máshogy teremti elő a rávalót. Kemény világ ez, még ha eddig nem is tűnt fel neked.
2014. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

Nem értem, mi az, ami nem tetszik neked.

Te is prostihoz akartál menni, nem?

Ugyanaz az üzlet, csak te vevőként csináltad volna ugyanazt, amit ő szolgáltatóként.

Szerintem abszolút nincs mit egymás szemére vetnetek.

2014. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!