Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szerelmesedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szerelmesedni egy olyan lányba aki elsőre nem is tetszett?

Figyelt kérdés

Olyan, aranyos lány de nem az esetem volt elsőre. Utána szép lassan teljesen beleszerettem, most már szépnek látom, és imádni valónak tartom. ÉS teljes szívemből szeretem, vágyom az ölelésére.


Vagy ez csak vakság lenne, hogy régóta nem volt kapcsolatom.


(más lányra nem tudok így tekinteni, ahogy rá)


2014. dec. 16. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Régi igazság: a szerelem megszépíti az embert.

Az érzelmek pedig sokkal fontosabbak, mint a külsőségek.

2014. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:
Persze, hogy "meg lehet szerelmesedni". Ahogy megismered jobban.. Miért ne?:) Nem minden szerelem első látásra.
2014. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan így voltam az exemmel.

Egyáltalán nem volt az estem, aztán beleszerettem nagyon :)

Ez nem vakság, legyetek boldogok :)

2014. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen lehet. én egy évig nem vettem észre a lányt, igazából jó nő volt mindigis, de éretlen. aztan változtak a dolgok
2014. dec. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!