Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyi a max. Korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi a max. Korkülönbség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lefelé 13 év, felfelé 8.
2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincs max korkülönbség.

Ilyen nagymama korú nővel nem valószínű, hogy összejönnék, de nem a korkülönbség miatt, hanem azért, mert nem találnám vonzónak.

2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy nálam 10 évvel idősebb párom, de nem tartott sokáig. 20/L
2014. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs. De ez nem azt jelenti, hogy tetszenek az idős nők.
2014. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 To7ka ***** válasza:

Nehéz konkrétan egy számot mondani, ami felett kizárt, inkább a lány hány éves legyen legalább.

Ellenben nekem 5-nél nagyobb korkülönbség esetén még soha nem sikerült megtalálni a közös hangot. 30 évesen lehet 22-24 éves nőkkel is több közös téma lesz, és így tovább..:)

2014. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
felfelé 5-10 év is lehet fefelé leginkább nulla, de maximum egy-két év (az alattam lévő banda IQ és EQ szintje bruálisan alacsony, de már a saját korosztályomé is (kora huszas évek)
2014. dec. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a szerelem nem válogat
2014. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A szerelem nem, de én igen.


"Isten megbocsát, én nem"

2014. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lefelé semennyi, felfelé meg nem igazán tudok egy éles határvonalat húzni. Ha mondjuk 10 évvel idősebb nálam, de közben teljesen jól megértjük egymást, akkor nem fogom azt mondani, hogy nem, mert öreg vagy :D A párom 7 évvel idősebb, de sosem voltam még korábban senkivel ennyire egy hullámhosszon. Először kicsit megrémültem, hogy mit akar egy közel 30 éves férfi egy ilyen hozzám hasonló kis csitritől, de végül örülök neki, hogy ennyi a korkülönbség. A magam korabeliek nagyon kis százalékára tudnék ilyen biztonsággal alapozni a jövőt illetően (nem tudnék bízni abban, hogy tényleg én vagyok az utolsó nője, míg jelen esetben ez nem probléma).


22/l

2014. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9:

"nem tudnék bízni abban, hogy tényleg én vagyok az utolsó nője"........ebben a mostani esetben se lehetsz biztos, ezt elhiheted :D

2014. dec. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!