Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy arab fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy arab fiúnak sok elvárása van a barátnőjével szemben?

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem könnyebben meg tudnék nekik felelni, mint a magyar srácoknak, akiknek a bombanők jönnek be. (Ne is tagadjátok, tudom, hogy így van.) Én az átlagos(!!!) srácokról beszélek, akik nincsenek kigyúrva, pattanásosak és sokat ülnek a gép előtt.(megjegyzem ezzel semmi baj sincs, nekem ők bejönnek, de úgy látszik nekik én nem.)

Szóval mára lemondtam arról, hogy magyar barátom legyen.

Amit tudni kell rólam, hogy nem vagyok feltűnő jelenség, hűséges vagyok és jól tudok alkalmazkodni. Mennyi esélyem lesz náluk így?



2014. dec. 17. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekik igen furcsa kultúrájuk van, szerintem olvass utána, biztosan találsz kivetnivalót, de ha úgy is benne lennél, próbáld csak meg.
2014. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyem meg, de aranyos. :D
2014. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok esélyed lesz náluk csak nem biztos hogy jól éreznéd magad velük...nem sok jót hallani róluk,de te tudod.Hány éves vagy?Miért gondolod hogy nem jössz be a magyar fiuknak?Nem mindenkinek a bomba nők jönnek be hidd el.
2014. dec. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg inkább nyugat európai fiúkkal ott a lányok is és a fiúk is sokkal kedvesebbek és nincsenek "téveszméik" általában (német,holland,svéd,finn,dán,norvég) ezeket ismerem és jó véleménnyel vagyuk róluk pl egy holland átlag lány 10-er leköröz egy magyart szépségben (ezt lányként mondom) a férfiakra is kb ez igaz és nagyon kedvesek nem lenézőek
2014. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arab férfiről beszélünk ilyen téren, akkor igenis számít, hogy muszlim-e és, ha igen, akkor mennyire? Pesten az egyetemen láttam már egy halom szaúd-arábiait, akik pl nem hívők, szóval azt feltételezni, hogy minden arab egy muszlim fundamentalista állat, nos elég messzemenő és ostoba kijelentés. Persze ez nem zárja ki, hogy összefutsz ilyennel.

Ha csak az alapvető 5 törvény szerint él és nem követi az iszlám szokásjogot, akkor nem nagyon különbözik egy átlagos férfitól, viszont ebből kevesebb van. A dubajozós magyar lányok sokszor számoltak be olyanról, hogy jóképű arab pasik csapták nekik a szelet, aztán miután elcsábították őket, nos, minden köntörfalazás nélkül, mint egy kutya bántak velük. Mellesleg nem lehetsz túl intelligens, ha a párkapcsolati sikertelenségeid miatt minden magyart egy kalap alá veszel és felszínesnek titulálod őket.

Szóval magyarként arabot választani pasinak egy orosz rulett minden tekintetben.

2014. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok, bár tudom, hogy kicsit éretlen, de már régóta agyaltam ezen.:D

Nem tudom, de eskü, hogy nincs meg az összhang a magyarokkal, nagyon szimpatikusak a fiúk, de egyikünk sem vonzódik a másikhoz.

2014. dec. 17. 13:30
 7/9 A kérdező kommentje:

Vegyészmérnöknek tanulok szóval nem vagyok hülye, de igazad van, én inkább éretlennek mondanám magam.

Viszont arról nem tehetek, hogy vonzónak találom őket, pont mint a magyarokat.

Más ízlésébe pedig én sem szoktam beleszólni.

2014. dec. 17. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a kérdés, inkább, hogy mennyi - nemcsak a nők - hanem az emberélet értéke a szemükben. Sajátos kultúrájuk van, üzleteltem egy időben arabokkal, és az előzményeket nézve jónak mondható, hogy még tudok itt irkálni. A lényeg, hogy nem biztos, hogy az önfeladás felé kellene tendálni, legalábbis én már ennek megittam a levét. Nem úgy kell értékesnek lenni mások számára, mint egy használati tárgy. Szóval mielőtt át készülöd ugrani a gigantikus szakadékot, talán azt kellene meggondolnod, hogy mi lehet a valódi probléma. Tudod, nagyon sok olyan külső dolog gyakorol hatást nőkre és férfiakra, ami ha nem tudatosul komolyan degenerál. Olyan férfit kell keresned, aki tisztában van ezekkel, és felelősséget vállal a gondolataiért és a tetteiért, van egy szilárd értékrendje amiből nem enged, és ez természetesen harmonizál a tieddel. Az említett tulajdonságaid a környezeteddel ellentétben rád pedig kártékonyak lehetnek, nem mellékesen olyan módon is, ha kardinális hiányosságok leplezésére van felhasználva.
2014. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

egyébként köszönöm a válaszokat.

nem szoktam megsértődni, ha esetleg valaki leszólna a kérdésem miatt.

2014. dec. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!