Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szégyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szégyen a férfira nézve ha autóban, nyilvános helyen szexel a barátnőjével? Ahelyett hogy megteremtené a normális körülményeket.

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Szerintem inkább izgalmas!

De persze csak akkor, ha nem mindig ilyen helyeken szexelnek, hanem nyilván otthon is :)

De kell a változatosság, és autóban szexelni jó dolog :) Egyáltalán nem ciki :D

2014. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már miért csak a férfira nézve szégyen? :-)
2014. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ha mindketten benne vannak és tetszik nekik, akkor miért lenne szégyen?? az mondjuk már kicsit gáz, ha azért nem megy vele normális helyre, mert mondjuk nője van vagy nem akarja felvállalni és még annyira se tartja, hogy 'szobára' vigye.
2014. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre értitek, nem szórakozásról, szexuális élet feldobásáról van szó, hanem kényszerről, nincs otthon ahová lehetne menni. (Szülők, családi helyzet miatt) Egyszer feltettem egy kérdést amiből kiderült ez hogy mindig csak kocsiban szexelünk, ês csupa negatív választ kaptam, hogy a párom szégyellhetné magát hogy nem oldja meg hogy ágyban tudjuk csinálni stb. Szoktunk panzióba menni, de ritkán, mert nincs pénzünk rá.
2014. nov. 22. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Közös érdek hogy hol szexelnek, ez nem csak a férfi dolga, legalábbis már nem az őskorban élünk.
2014. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer-egyszer valóban izgalmas, de én biztos nem szexelnék állandóan a kocsiban. Nehogy ne legyen lehetőség arra, hogy akár egy kis panzióban kivegyetek egy szobát egy éjszakára...


Szerintem szégyen, ha ez rendszeres.

2014. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szégyen hogy elvárod a dugótársadtól hogy ő oldja meg. Ez közös cél. Neked is annyira kéne törnöd magad a helyzet megoldásán, mint neki. Miért várod el tőle?

Hány éves vagy? Miért nem lehet otthon?

2015. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Elnéztem...
2015. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!