Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vonzó a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vonzó a magas intelligencia?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mármint úgy értem, hogy én teljesen bizarr és megmagyarázhatatlan módon nem a srácok megjelenését, hanem intelligenciáját helyezem előtérbe. Persze az is számít,hogy legyen ápolt az illető, és "ne lógjanak ki földigiliszták a füléből", de ez csak sokadik "feltétel". Tehát röviden, a nekem fontos tulajdonságoknál a jó kinézet, és az okosság pont fordítva van, mint más másoknál, akiknek az utóbbi csak 4.-5. szempont, de a helyesség messze az első...

Ez szerintetek nagyon felületes, és "visszataszító"? Vagy nem vagyok egyedül ezzel?



2014. dec. 17. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ez érdekes :o

Nálam nagyjából egyformán számít.

2014. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Engem ez annyira nem érdekel, az alap tudás legyen meg, és kész.
2014. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez rám is igaz, szóba se állok buta nőkkel.
2014. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem annyira használja ki az intelligencáját, és nem tanulással tölti az idejét, hanem inkább azzal amit szeret csinálni, az úgy még oké?
2014. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyén való, hogy így gondolkodsz. De ez miért lenne felületes szemlélet? Inkább pont fordítva, meg kell ismerned valakit, hogy felmérhesd a világlátását, jártasságát különböző témákban. Én is csak intelligens nőkkel tervezek kapcsolatot, mert nagyon zavaró, ha nem képes hozzászólni értelmes dolgokhoz. Ne változz meg. :)
2014. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem kell "strébernek lennie",nem erről van szó, csak ne legyen olyan "IQ-nuku hülye gyerek", mint a mai srácok 90%-a, tisztelet a kivételnek, és plusz pont, ha valamiből, pl.: matek, fizika, kémia, stb. nagyon jó... Ez valamilyen "elvadult módon" nagyon vonzószámomra :D
2014. dec. 17. 15:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A magas IQ hányadosba nem lehet beleszeretni, mert lehet, hogy mellé egy nagyon suttyó személyiség társul. Az introvertáltak egy része ilyen, az átlagnál okosabbak, de a gyakorlatilag zéró szociális készségeik lévén meglehetősen savanyúak és gyakran ridegek.

Nekem aztán halál mindegy, hogy milyen szempontok alapján ismerkedsz, semmi közöm hozzá, mondjuk az vicces szitu lehet, amikor azzal állítasz oda valakihez, hogy "szia járok veled, feltéve, ha 170 felett teljesítesz ezen a teszten." Tudom, abszurd, de kétségtelenül vicces.

2014. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hogy mi nem ismerjük egymást... :D Én hivatalos Mensa-teszt alapján a felső 2%-ba tartozom, de nem tapasztaltam még, hogy egyetlen lány is elájult volna a magas intelligenciámtól.


(És ezt nem dicsekvésből írom, egyrészt ez egy anonim oldal, szóval tökmind1, mit írok, másrészt láthatjátok, hogy nem sokra megyek vele.)

2014. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
persze, hogy vonzó, szerintem senki nem szeretné, ha valami ostoba suttyó lenne a párja. de ez még nem minden, ahogy a #7-es is írta, ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megnyerő a személyisége is. nem árt, ha ehhez még az EQ-ja is elég magas.
2014. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak engem irritál ha valaki azzal akarja itt kihangsúlyozni az intelligencia szintjét, hogy egy választ túlmagyaráz? xD
2014. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!