Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vonzó a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is vonzó a magas intelligencia?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mármint úgy értem, hogy én teljesen bizarr és megmagyarázhatatlan módon nem a srácok megjelenését, hanem intelligenciáját helyezem előtérbe. Persze az is számít,hogy legyen ápolt az illető, és "ne lógjanak ki földigiliszták a füléből", de ez csak sokadik "feltétel". Tehát röviden, a nekem fontos tulajdonságoknál a jó kinézet, és az okosság pont fordítva van, mint más másoknál, akiknek az utóbbi csak 4.-5. szempont, de a helyesség messze az első...

Ez szerintetek nagyon felületes, és "visszataszító"? Vagy nem vagyok egyedül ezzel?



2014. dec. 17. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10#

Ha beletörik a bicskád 3-4 mondat értelmezésébe, az téged minősít.

2014. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

„A magas IQ hányadosba nem lehet beleszeretni, mert lehet, hogy mellé egy nagyon suttyó személyiség társul. Az introvertáltak egy része ilyen, az átlagnál okosabbak, de a gyakorlatilag zéró szociális készségeik lévén meglehetősen savanyúak és gyakran ridegek.”


Hát én marhára nem ezt vettem észre. Valóban sok intelligens ember introvertált, a baráti társaságomban rengeteg ilyen van, de senki nem viselkedik suttyó módon, az főleg az extrovertáltakra jellemző. Továbbá az átlag extrovertált ember szimplán nem ad elég időt az introvertáltnak kibontakozni, vagy szimplán nincs lehetőség rá, mert mint tudjuk a fő az, hogy a magadfajta a figyelem középpontjában legyen. Ehhez pedig nem szeretünk asszisztálni, na és ilyenkor jönnek tőlünk a savanyú beszólások. És általában nem vagyunk ridegek, csak nem szeretjük a bunkókat! Sok extrovertált pedig nem tudja hol a határ a bunkóság és a szociális viselkedés között. El kellene gondolkodni azon, hogy ki is az igazi suttyó!


Ami az intelligencia vonzóságát illeti, én egy okos, művelt barátnőt szeretnék magamnak, de sajnos a mai világban nehéz ilyet találni, ha meg mégis akad, érte olyan férfiakkal kell megküzdeni, akikkel szemben sokszor nincs esélyem, még. Szakorvosokkal, egyetemi adjunktusokkal, befutott mérnökökkel, ugyanis az intelligens férfiak általában hozzájuk illő párt szeretnének stabil kapcsolatra.

Ami a nők ízlését illeti sajnos sokszor azt kell, hogy megfigyelnem, hogy nagyon művelt és intelligens nők, olyan primitív férfiakkal jönnek össze, hogy az valami fantasztikus, aztán pedig szenvednek a kapcsolatban. De sebaj, mert a férfi jól néz ki, lehet vele villogni az utcán, továbbá megvan a férfi részéről a dominancia meg a tipikus extrovertált bunkóság.

2014. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem vonzó ha egy lány intelligens, a buta húgyagyú pláza/buli pic sákkal nem tudok mit kezdeni, beszélgetés közbe mosolygok rájuk mint a hülye hogy érezzék a törődést, de közbe magamba már várom hogy elváljanak útjaink mert kiráz a hideg az ostobaságtól :D

19/f

2014. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egy szóval se mondtam, hogy a befelé fókuszáló emberek suttyók, csupán annyit, hogy a személyiségük gyakran nem épp a legmegnyerőbb. A suttyó számomra egy gyűjtőfogalom, az általam feltűnően kellemetlen személyiségű embereket szoktam odasorolni, az intro emberek meg nem igazán szoktak feltűnőek lenni. Mondjuk ez egyéni értelmezés, az valóban az én hibám, hogy nem tettem hozzá mit értek a suttyó alatt. Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy se extrovertált, se az ellentéte nem vagyok, a kettő határán mozgok úgy nagy általánosságban és a környezettől függ, hogy inkább melyikbe csúszok át.

A magas intelligencia meg nem a jó személyiség záloga Dr. House is intelligens, de egy paraszt, a való életből talán a Puzsér Róbert ilyen még; okos és tanult ürge, de egy tahó állat, ha beindul. Ugyanígy a nem feltűnően magas IQ se zárja ki a kedves emberi tényezőt, egy átlag szakmunkás is lehet kedves és humoros figura (ezzel nem a kétkezi munkásokat akarom lenézni, hisz az ő munkájuk is elengedhetetlen).

ha esetleg megbántottam valakit az irományaimmal elnézést kérek a nagyközönségtől, nem szántam sértésnek semmit, kivéve talán azt, amikor szóvá mertem tenni, hogy az illető bonyolultan talált egy pár soros szöveget.

2014. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A befelé élő emberekben hatalmas lehetőségek vannak és persze titokzatosnak tűnnek ami szintén jó tulajdonság számomra.

Egy lányban vonzónak találom a szikrázó kicsit talán "gonosz" tekintetet,legyen okosabb nálam:D

2014. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem minden normális lánynak fontos, hogy a kiszemelt pasi intelligens legyen. Egyáltalán nem biztos, hogy a magas IQ egy savanyú, introvertált alakot feltételez. Van pl. egy olyan tanárom, akinek az IQ-ja mellett az EQ-ja is elég kiemelkedő, emellett nyitott, humoros és külsőleg is vonzó. A sors fintora, hogy most nincs barátnője, de biztos a munkamániája az oka...
2014. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Komoly erekciókat tud hozni, egy igényesen kacér és magas intelligenciájú vonzó hölgyemény!:)
2014. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon vonzó. Persze ezt nem lehet elsőre látni, viszont egyfajta igényesség és ízlés, gesztikuláció jellemzi külsőleg az ilyen embereket.

Iszonyatosan letudja rombolni a vonzalmam, ha rájövök, hogy az illető butuska, vagy átverhető, befolyásolható kategória, úgymond nem lehet vele vitatkozni, és asztal alá beszélhető.

2015. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond, ezek a gazdag emberek, vagy beloluk lesznek gazdag emberek. S mint tudjuk, a nok nagy hanyada a penzre megy. Ezert latni bomba noket, alacsony dagadt pasikkal. Gyakorlatilag a kerdezo szalonkepes burokba formalta azt a kerdest, hogy leszarja a kulsot, csak love legyen.... Persze mert azon mindenki felhaborodott volna. Na mindegy.
2015. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!