Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak göndör/hu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak göndör/hullámos haja van, ettől nagyobbnak tűnik a feje, akkor attól vonzó még nektek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szép a göndör haj.
2014. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van bennük valami vonzó, de inkább maradnék az egyenes hajú lányoknál.
2014. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem jobban tetszik a göndör haj. És nekem is olyan van (remélem nem tünök nagyon önimádónak). :D
2014. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ ha alapból nagy a feje és mégnagyobb lesz akkor szerintem nem szép

nekem volt egy "oroszlánsörényű" osztálytársnőm neki nagyon szépen állt és nem volt nagy feje aztán egyszer kivasaltatta és olyan apró feje volt tőle hogy meg se ismertem

2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Markandilo válasza:
A lényeg hogy ne legyen wookiee!
2014. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hehe , köszi a válaszokat :) !
2014. dec. 17. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Bejönnek a göndör hajú lányok!
2014. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!