Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a barna, göndör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a barna, göndör hajú srácok?

Figyelt kérdés
Sehol se találok ilyet. Pedig pont az eseteim az ilyen srácok. Hosszú (nem annyira nagyon, de azért nem is rövid), göndör, barna hajú srácokra bukom. De itt, a környezetemben senki sem ilyen... Mit tegyek?:D
2014. júl. 31. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Görögbe
2014. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
SKANDINÁVIA
2014. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

TA-RA-RA-RA-RA-ra, TARA-RARA-TARA-RARA!!!

AVICIIII!! <3

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SOMETIMEEES!!!!

2014. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elmondom mit tégy nyomd meg itt a privát üzenet menüpontot.


Vagy nézz föl egy neked tetsző infós osztályra a neten...

2014. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Én az vagyok (nem azért mondom),de rettenetesen utálom.
2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 C0r3 ***** válasza:
Én ha megnöveszteném az lennék, de így jobban érzem magam :D utáltam a göndör hajat. Egyébként meg kétlem hogy egy haj miatt jönne be vki neked :D
2014. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok mondjuk, de azt hiszem ez minden pozitív külső jegyem, amit elmondhatok magamról. :D
2014. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a haj jön be, de nekem pont ilyen az esetem. Persze ehhez még kell sok minden, mondjuk jó belső tulajdonság, úgyhogy nem vagyok külsőséges.:) Csak örülnék, ha találkoznék egy göndör hajú sráccal:)
2014. júl. 31. 23:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Srsly? Göndör?! Hogy néznek már ki a göndör hajúak... Kegyetlen. Ha kicsit megfeletkeznek a fodrászról, úgy néznek ki mint valami absztrakt mikrofon... Röviden meg mint valami bölcsészgyerek.
2014. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na, ne szóld le őket:) Nekem tetszik:DDD Nem mindenkinek jön be, de nekem igen:D
2014. júl. 31. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!