Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha egy lány nem tud főzni/sütni és nem is akarja megtanulni is?

Figyelt kérdés
és ha enned kéne valami házit akkor anyudat kéne megkérned hogy csináljon max rántottá meg bundáskenyeret csinálnék de mást nem (vagy te tanulnál meg főzni) de amúgy a ház körül eltakarítok meg ilyenek persze azt is megosztva mert dolgozom és nem vagyok robot hogy álltok ehhez?
2014. dec. 17. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
engem eléggé zavarna
2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan ciki, nemtől függetlenül. Ezek szerint te soha a büdös életben nem leszel hajlandó magadra sem főzni? Ha családod lesz, majd mindig elvárod a férjedtől, gyerekeidtől, netalántán anyádtól, hogy főzzenek rád?
2014. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Zavarna azért. Még úgy is, hogy tudok főzni. Nálam ez azt feltételezi, hogy nem is akarja megtanulni ellátni magát.
2014. dec. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
porleveseket megcsinálom rántotta, főtt,tojás,lágy tojás, tükörtojás, bundáskenyér de ennyi a max és nem is érzek rá affinitást igazából jó áron lehet rendelni is sztem amiből itthon elmocskolódnék kb
2014. dec. 17. 21:32
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Én tudok főzni, szóval nem kérném meg anyámat.

Engem is zavarna.. Ha már én férfi létemre megtanultam..


De nem is az, az zavarna vagyis inkább hiányozna, hogy nincs meg az az érzés amikor hazaérek, vagy átmegyünk egymáshoz vagy bármi ilyen, hogy főzzön nekem valami finomat, vagy kedvességből elkészítse nekem a kedvencem.

2014. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
dehogynem azért dolgozom hogy ellássam magam és mások meg azért kapnak pénzt hogy ételt adjanak nekem csak épp teljesen készen és nem az alapanyagokat veszem meg
2014. dec. 17. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy tudok főzni :D

Amúgy inkább kínaiba járok ;)

2014. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel annyira.
2014. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked anyagilag belefér, hogy mindig rendelj, akkor nyugodtan, de elhiheted, a legtöbb valamire való férfi számára taszító ez a jellegű lustaság. Mert ez az. Takarítónőt nem veszel fel ennyi erővel, hiszen nem a te dolgod a rendrakás, hanem az övé? Gyereket se kell nevelned, megcsinálja helyetted a dadus.
2014. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
kecske haj akkor majd te főznél rám :D
2014. dec. 17. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!