Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ha egy lány nem tud főzni/sütni és nem is akarja megtanulni is?

Figyelt kérdés
és ha enned kéne valami házit akkor anyudat kéne megkérned hogy csináljon max rántottá meg bundáskenyeret csinálnék de mást nem (vagy te tanulnál meg főzni) de amúgy a ház körül eltakarítok meg ilyenek persze azt is megosztva mert dolgozom és nem vagyok robot hogy álltok ehhez?
2014. dec. 17. 21:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nem nem, ahogy írtam a takarítás az kettőnk dolga lenne elfelezve mivel én is dolgozom

de amúgy vannak éttermek ahonnan rendszeresen rendelve kedezményt kapsz és kb annyiból is tart elkészíteni az ételt

2014. dec. 17. 21:39
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Nem olyan nagy cucc a főzés. Kell a hagyma alá zsír,megpirítod, pirospaprikát szórsz rá, rádobsz fél kiló kockára vágott húst, egy kicsit hagyod, majd felengeded fél liter vízzel,hagyod a vizet elfőni. Ennyi kb. egy pörkölt. Főzől hozzá rízst, vagy krumplit. Nézegetsz szakácskönyveket, azt egyre többet fogsz tudni. De, ha nem is akarsz megtanulni, az más.
2014. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem is akarok
2014. dec. 17. 22:15
 14/17 anonim ***** válasza:

Én Kecskesajt vagyok :D Csak furcsa az s :)

Egyébként sokan dicsérték a sütijeimet és a palacsintámat :D

2014. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én szeretek sütni és főzni is, az nem baj , hogy nem tudsz főzni de az baj hogy így állsz hozzá, mert lustának is tűnsz. Nem egy ilyen nő nem kéne.
2014. dec. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezért tanultam meg én magam főzni, így nem vagyok másra szorulva.


Zavarna. De én már nem csodálkozom egy cseppet sem a női nemen.

2014. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezzel a hozzáállással bújj el szerintem valamelyik kő alá! :D Hidd el egy férfinek max egy ideig jó ha csak szétteszed a lábad! És mi az hogy a takarítást is felesbe? :O :O Ember ha nem főzöl legalább takaríts ki!

Minden másik nő is dolgozik de mellette vezeti a háztartást ( 8 órában dolgoznak). Gondolom te is egy kényelmes kitartott életvitelre rendeszkednél be! Egyet elárulok ahhoz a szépség és a jó sex eléggé kevés lesz :D Vagy ha valakinél elég lesz 1 idő után úgyis úgy fog rádnézni mint 1 semmire való darab húsra ezt most borítékolhatom neked! :D Úgyhogy tessék nekiállni főzni egy férfi szívéhez a gyomrán keresztül vezet az út! :D És ha vendégek jönnek majd hozzátok? Akkor is rendelni fogsz és kirakod majd műanyagdobozban a kaját eléjük? :D Vagy ha késik a futár és akkor jön meg ha már ott vannak a vendégek milyen ciki már azt a kaját felszolgálni :D Nemtudom engem zavarna!

2015. máj. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!