Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen magasság körüli pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
És az igaz, hogy a magasabb pasikat előbb megnézitek, észreveszitek, és úgy alapból jobban tetszenek, vonzóbbak? Nálam 180 cm felett számít magasnak, én sajnos csak 177 vagyok.
2014. dec. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem kell, hogy marha magas legyen, csak legyen magasabb nálam. magassarkút csak elvétve veszek fel, és akkor sem 10 centiset, úgyhogy nem kell sokkal magasabbnak lennie. én 170 cm vagyok, nem olyan nehéz nálam magasabbnak lenni.
2014. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 180 cm körüliek tetszenek a legjobban,a magas pasik nem tetszenek túlságosan,de én alacsony vagyok,lehet azért van ez.
2014. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Buford Tannen ***** válasza:

ahhh pitsaba az a 180 a határ a csajok 95%nál

szal mehetek a pitsaba a 175-el:(

2014. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nekem a 170 centi is bőven elég :D

mivel én pici lány vagyok:(

156cm.. :/ mindig ezzel basztatnak.. (14/l)

2014. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
185 cm minimum, mivel 180 cm vagyok. 25/N
2014. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem teljesen mindegy milyen magas egy pasi én nem is a magasságát nézem de szeretem ha magasabb nálam vagy ha esetleg egy magasak vagyunk az se gond nekem. Szerintem nem az fontos, hogy milyen magas egy pasi, bár sokan azt is nézik.
2015. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!