Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha egy férfinak csak a nagymellű (de nem szilikonra gondolok! ) lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Sokan vagyunk így ezzel, de nem értem miért szoktak ezen (lányok persze) sokan felháborodni? Ez szerintem ugyanolyan dolog, minthogy csak az olyan lányok tetszenek, akiknek szép mondjuk az arca, nem?

2014. nov. 28. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még az is kifejezetten tetszik, ha látni rajta, hogy hat rá a gravitáció.:)
2014. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem ugyanolyan. Akkor lenne ugyanolyan, ha azt írtad volna: "Miért baj, ha egy férfinak csak a SZÉP mellű lányok tetszenek?"

Így azt mondod, hogy a kis mell az nem is lehet szép. Márpedig kevés olyan mell van, ami nem szép.

2014. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
17/L szerintem siman igazad van. Nem azt mondta a kerdezo h nem szepek hanem h a nagymellu lanyok jonnek be neki...
2014. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
nem azzal van a gond, hogy kinek mi tetszik, hanem, ezt milyen formában adja a másik tudtára... :)
2014. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Semmi baj nincs ezzel. Csak van pár idióta pitsa. Nem mell téma, de hasonló: ismertem két lányt, kifejezetten vékonyak és erre nagyon büszkék, meg is nézték őket a férfiak. Csakhogy egyszer az egyik srácról megtudták, hogy neki az egyik ducibb barátnőjük tetszik és amúgy is a teltebb alkat. Hogy mit kapott szegény srác a két csajtól, hát ne tudd meg! Egyből ő volt a legrondább, leghülyébb pasi a világon, pedig előtte eléggé rokonszenveztek vele.

Így megy ez. :)

2014. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond amit leírtál. Ez sem más mint amikor valakinek a kis mellek tetszenek és a nagyok nem.
2014. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!