Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mondjam el?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom ( Dano). 4 éves korom óta ő a legjobb barátom 17 évesek vagyunk.Minden nap találkozunk együtt tanulunk egy gimibe járunk meg minden mindenben segítünk egymásnak. Ő mindig érettebb volt egy kicsivel mint én és mikor 15 évesen összejöttem a szerelmemmel nagyon féltem hogy rossz lesz az első csók. Ezt elmondtam Danonak akinek akkor már vagy három komoly barátnője volt... és megtanított csókolózni és így nagyon jól sikerült a szerelmemmel az első csókom.. viszont most megkérdezte tőlem hogy én mikor és kivel csókoloztam először... így is féltékeny Danora nem tudom mi lesz ha elmondom... most mondjam el vagy mondjam azt hogy ő volt az első???? 17/L
2014. dec. 18. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Egészen addig amíg, meg nem láttam a végén, hogy 17/l azt hittem, hogy fiú vagy :'D

Én nem mondanám el a helyedben... De most milyen választ adtál neki, hogy ki tudtad írni a kérdést? :D

2014. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tereltem a témát de atól félek hogy megint megkérdezi
2014. dec. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!