Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki kedvesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki kedvesen, de határozottan, hogy néha kell egy kis egyedüllét, és nem akarok 7/7 vele lenni?

Figyelt kérdés

Két hete van pasim, egy hónapja ismerem. Azóta kb 3 napot voltunk külön (mert műtétem volt), és kezd idegesíteni, hogy nem tudok nyugodtan lenni a lakásban. Szeretnék nyugodtan elmenni vécére mondjuk, meg gusztustalanul enni, elhívni valamelyik haveromat hülyéskedni, meg filmet nézni, de erre kb lehetőségem sincs, mert a srác folyton itt van. Most is csak azért sikerül egy kicsit nélküle lennem, mert azt hazudtam, hogy egy havernál vagyok. Mondtam már neki párszor, hogy legyünk egy kicsit külön is, de egyszerűen nem fogja fel. Ha mondom is, hogy ne, ma egyedül akarok lenni, egyedül akarok aludni, meg ilyesmik, képes, és ideállít, könyörög, hogy engedjem be. Szeretem, meg nyilván ő is engem, nem is csak a szex miatt akar velem lenni, mert a műtétem miatt még nem lehet, de tényleg kell egy kis egyedüllét, idő, amit arra fordítok, hogy magammal foglalkozzak, a munkakereséssel, a sulival, meg a műtéti sebekkel, amikkel még el kell mennem párszor orvoshoz. Nem szeretem, ha korlátoznak bármiben, ezt ő is tudja, ezért nem értem, miért nem lehet külön is lenni egy-két napot.


20L 19F



2014. nov. 23. 20:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah, és jövő hét közepén lesz a születésnapja...Szervezek egy kis összeröffenést neki, meg minden, de legalább a hét végéig szeretnék egyedül lenni, nem tudom, hogyan érjem el.
2014. nov. 23. 20:23
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg neki, amit szeretnél, csak ne durván.


Ha normális, akkor megérti, ha meg nem, akkor dobd a srácot.

2014. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáld még egyszer, ha még mindig nem sikerül, akkor legyél egy kicsit határozottabb. Aztán ha besértődik lehet rájön, hogy igazad van, és ha tényleg szeret bocsánatot fog kérni.
2014. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Két hete, és már unod? Nagy szerelem lehet ;)
2014. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Írtam az elején, kedves jó szövegértő utolsó, hogy 1 hónapja ismerem, és azóta vagyok vele minden áldott nap. Amúgy most leírtam neki, hogy mi a problémám, és már megy a hattyú halála.
2014. nov. 23. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor 1 hónapja. Az is furcsa. Három éve vagyunk együtt a férjemmel, és valahogy nem tudjuk egymást megunni :)
2014. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól még szeretheti a pasit úgy, hogy van egy olyan igénye, miszerint néha szeretne egy kicsit egyedül lenni és magával foglalkozni. Szerintem ez nem egy eget rengető igény.
2014. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :D


Hát most na, van, akinek elég az, hogy minden áldott nap a szeretett személlyel van, és közben nincs lehetősége simán csak barátnőkkel, haverokkal elmenni szórakozni, elmenni egy kicsit egyedül sétálni, levegőzni. Nos, nekem ez sincs! Néha szeretnék nem csak, és kizárólag az ő társaságában lenni. Én elhiszem, meg tudom, hogy szeret, de ez akkor is sok. Iskolába járunk, neki is hamarosan lesz munkája, ezek a dolgok nem így működnek, hogy nem csinálunk semmit, élünk egyik napról a másikra, és közben úgy igazán élni is elfelejtünk. 20 évesen, ne haragudj, nem fogom lekötni magam senki mellett ennyire.

2014. nov. 23. 20:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon őszintén, te szerelmes vagy?
2014. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igen, az vagyok, és most, hogy nem vagyok vele, hiányzik is. De kezdek megmakkanni, amiért azokat a dolgokat nem tudom nyugodtan csinálni, amik csak rám tartoznak, értsd, székelés...Nem bírom, ha valaki a vécéajtóban áll, mikor kakálok, és beszél hozzám. A szépítkezés is olyan dolog, amit nem a pasim jelenlétében szeretnék csinálni, azt akarom, hogy ő csak a végeredményt lássa, ez a normális. És szeretnék néha egyedül aludni, vagy épp nem aludni, hanem gondolkodni.

Szerintem maga a szerelem érzése, és az, hogy nem akarok 7/7, 0-24 vele lenni, nem zárja ki egymást. Én olyan típus vagyok, akinek kell egyedüllét, szabadidő, amit azokra a dolgokra fordítok, amik, mint mondtam, csak rám tartoznak.

2014. nov. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!