Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Vágyom rá, hogy "elcsáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Vágyom rá, hogy "elcsábítson" egy férfi, viszont, ha akad jelentkező egyből visszautasítom.

Figyelt kérdés
Ennek lehet valami lelki oka?
2014. dec. 18. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy, fordulj orvoshoz. Gyere cicám, elcsábítalak :3 18f :D
2014. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
15%
Igen az lehet az oka, hogy ostoba vagy mint a föld.
2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon tudok rajta szórakozni de köszi a választ.
2014. dec. 18. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Mit mondjunk? Buta vagy.. Vársz egy "félistenre", de minden jelentkezőt félrelöksz.. (1. voltam.)
2014. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Félistenre? Kicsit élénk a fantáziád.
2014. dec. 18. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, itt gyk-n nagy jelentősége van a "" jelnek. Ne utasíts el mindenkit.. Adj nekik esélyt, sokat nem veszíthetsz, maximum megismersz egy új embert :)
2014. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Mert téged még nem ejtettek pofára, pedig rádférne. :)
2014. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet lelki oka, hogyne! Nekem pl. alapvetően magas a libidóm, szeretek kacérkodni és a szexet is nagyon szeretem, főleg akivel nagyon jó :) De, mostanában nagyon önbizalomhiányos lettem, így sokszor előfordult már, hogy eljutottunk a pasival odáig, hogy lehetett volna aktus, de meghátráltam, mert azonnal eszembe jutott, hogy nem vagyok megelégedve magammal, biztosan ő sem lesz így velem, stb.. tehát ezek az önbizalomhiányos dolgok. De ugye ettől még az vagyok, aki előtte, tehát ugyanúgy vágyom rá, hogy "elcsábítsanak", ugyanolyan magas a libidóm, de egész egyszerűen ha aktus előtti állapotba kerülök valakivel, meghátrálok :/ Szóval, simán lehet lelki oka.
2014. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem lehet.


Amúgy tényleg nem kéne mindenkit visszautasítani.

Lehet, hogy pont azt a bizonyos fiút dobtad el magad mellöl, aki mellett sokáig boldog lehetsz.


Sosem tudhatod kit dobol el magadtól.

2014. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazán nem szeretnélek megbántani, de te is tudod, hogy ez nem normális, szóval nem nagyon van okod kiakadni a válaszokon. Lehet azért van ez, mert nem ment még oda senki hozzád úgy, hogy lesz"rja a vonakodásod, és nem érezted senkinél azt, hogy megrakna, mint a gép.
2014. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!