Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnézve az ebben a kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézve az ebben a kategóriában tinik által (13-18 év) feltett kérdéseket, szerintetek a fiúk vagy a lányok az ostobábbak?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam a fiúk, de úgy vettem észre a tinilányok gyakrabban kérdeznek hülyeségeket mint például,


"Rám nézett egy fiú, mire gondolhatott, lenne esélyem nála?"

"Lehetek terhes anális szexnél?"

"Ribiség 3 hónap után lefeküdni a barátommal?"

"Miért nincs több jó pasi?"

"Fél éve együtt járok a barátommal és meg akar csókolni, de én még nem vagyok rá kész, hogyan állítsam le?"

"Miért néz a srác?"

"SOS! 2-5 (változó számú) fiúba vagyok szerelmes, HEEEEELP!"


"- Random fiúk utáni/miatti általánosító, megalapozatlan siránkozás, miszerint az összesnek a plázacicák kellenek, mindegyiknek nagy mell kell, rendes lány senkinek, stb...-"


Ti hogy látjátok?


2014. dec. 18. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ éppen hogyan vannak online.
2014. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés :D Tegnap már én is azon gondolkodtam, hogy kiírok egy ilyen kérdést, felsorolva benne a legostobább kérdéseket, de nem volt hozzá humorom, mondom nem éri meg ezzel foglalkozni :D


Tényleg hihetetlen, hogy ennyire tehetetlen, ostoba emberek léteznek.

2014. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok nagyobb többsége ostoba, mint fiúknál. Ez nem azt jelenti, hogy mindenki, hanem hogy ritkább normális csajt találni, mint normális fiút. De ez az én személyes véleményem, tiszteletben tartok más álláspontokat is.
2014. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon vannak bőven :D
2014. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindkettő egyformán ostoba a fiúk meg fesz a farkukon lovagolnak..
2014. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
feszt*
2014. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz képest hogy a lányok állítólak hamarabb érnek ezen az oldalon nem tapasztalható,50-50% az arány kb...
2014. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
A fiúk siránkozásban jók, a lányok pedig a hülye kérdésekben. De még mindig az a kérdés viszi a pálmát, amit pár évet kérdezhetett egy csaj, valahogy így szólt: "Szerintetek tetszhetek a fiúnak, ha suliban mindig ugrál a szekrényen, mikor ott vagyok?" Az eszem megállt...
2014. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

3#

De én csak lányoknál tapasztaltam azt, hogy ha értelmetlen választ adsz az értelmetlen kérdésére, akkor elkezd hisztizni, fenyegetőzni és elmond minden baromnak amiért nem tudsz normális választ adni... :)

2014. dec. 18. 23:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lennék a mérleg nyelve a két nem közt! :D
2014. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!