Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány megosztott a Szépség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megosztott a Szépség & Divat kategóriában egy képet magáról. Annyira megfogott lelkileg, hogy szinte már szerelemhez hasonló érzéseket érzek. Hogy tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Nagyon gyönyörű, érzek benne lelkileg valami különlegeset, ezért nagyon megfogott, nem tudom kiverni a fejemből. Valami tipp?
2014. nov. 23. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Verd ki a képre, jobb lesz.
2014. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Jaja a fejedbol nem kell kiverni inkabb mashonnan
2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dehogy, szexuálisan nem érzek semmit. Lelkileg fogott meg, mintha szerelem lenne. De ez hülyeség volna, mert nem ismerem.
2014. nov. 23. 22:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi fogott meg benne?
2014. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Melyik az a kép?
2014. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A belső kisugárzása, a tekintete, az emberi mivolta. Nem tudom. Csak egy kép, de annyi érzelmet sugároz.


Nem akarok kitenni/belinkelni, nem hiszem, hogy örülne neki.

2014. nov. 23. 22:35
 7/16 anonim ***** válasza:
mindenkivel megosztotta a képet a gyakorikérdéseken, tehát nyilvános. így nem értem a logikádat. biztosan nem sérted meg vele
2014. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze. De ez egy másik kategória. Én sem örülnék neki. Annyit elárulok, hogy fekete-fehér volt.

De hogy verjem ki a fejemből?

2014. nov. 23. 22:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem tudod, de ha belinkeled és meglátja lehet mázlid lesz, és ír neked
2014. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Áh dehogy, miért írna? :(
2014. nov. 23. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!