Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hajtanak rám az öregembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajtanak rám az öregemberek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, inkább a visszahúzódó, félénk típus, és dagadt (próbálok tenni ellene fogyókúrával és edzéssel, ne utáljatok), szóval nem az a fajta lány akit a korombeli fiúk vonzónak találnak, de ez most lényegtelen.

Azt vettem észre az utóbbi 1-2 évben, hogy akárhova megyek, mindig akad egy idős bácsika, aki szó szerint flörtölni próbál velem. Volt olyan is aki "csak" 55 év körül lehetett, de volt olyan is, aki kinézetre volt vagy 90. Fogalmam sincs hogy mi vezényli ilyenkor őket, de még most is amikor eszembe jut egy-egy ilyen eset, sírva fakadok. Szörnyű érzés visszagondolni arra hogy egy nagydarab vénember fogdossa a feneked a metrón, vagy amikor leszállsz egy ismeretlen megállóban és elrohansz hogy ne tudjon tovább követni.

Kaptam már olyan tanácsokat hogy ne érdekeljen hogy beszélnek hozzám csak hagyjam ott őket, vagy küldjem el a francba, de nem vagyok rá képes, mert akkor bunkónak érzem magam...


Történt már esetleg valakivel hasonló, vagy tudja miért lehet ez? A barátaim szerint aranyos arcom van, de nem hiszem hogy ez elég lenne kiváltó oknak


2014. dec. 19. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen vonzó vagy számukra, ne keress benne több magyarázatot.
2014. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lehetseges, h kicsit odivatuan oltozkodsz?
2014. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ne utáljatok" XD késő

bocsi

2014. dec. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: nem, átlagosan öltözködöm mint a többi lány. Mondjuk cicanacit nem szoktam hordani, de remélem ettôl még nem leszek ódivatú :)
2014. dec. 19. 00:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Senki nem utál, de kérlek, Te se magad..

Valószínűleg kevés az önbizalmad, és főként ezeket a közeledéseket veszed észre, mert ez már a bizarr kategóriába tartozik számodra. Valószínűleg, ha egy korodbéli fiú mosolyog Rád, akkor azt szinte nem is érzékeled. (Igen, nem mindenki a vékonyakat szereti.)

Ha valaki megfogja a feneked, és Te nem akarod, az zaklatás. Ilyenkor nem kell udvariaskodni. Nyugodtan fordulj meg, és nézz a szemébe, majd közöld vele, hogy engedjen el. Attól még, hogy idős, nem jogosítja fel semmi arra, hogy a privát zónádba hatoljon. Szép dolog a bók, de van egy határ. Vannak égetnivaló vén kujonok.

Egyébként valószínűleg az van a háttérben, hogy az idősebb generáció még a teltebb lányokat kedvelte fiatalon, mert az volt a jólét szimbóluma itthon.

2014. dec. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
úgy vannak vele,hogy a te féléd úgy sem nagyon válogathat,ezért simán van esélyük nekik is annak ellenére,hogy már lejárt az idejük.
2014. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,kérdező!Nagyon-nagyon tetszem az idősebb korosztálynak.Fogalmam sincs miért,én arra gondoltam lehet hasonlítok valamelyik szinésznőre a régi időkből.Van amelyik bácsika tátott szájjal bámul,mintha kisértetet látna.:) Ne foglalkozz vele,én csak mosolygok rajta!
2014. dec. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére engem csak megbámulnak, ami már nem olyan zavaró, de nem is imponál. :D Csak már megszoktam. Viszont, ha bunkó megjegyzést tenne, vagy fogdosni kezdene, biztos, hogy nem udvariaskodnék tovább. Ha ő nem tisztel, akkor én miért tegyem?
2014. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kuss diszno,nincs moslék!:p
2014. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!