Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jár társaságba, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jár társaságba, nincs sok ismerőse, annak honnan lehet barátnője?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 11:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
iskola, munkahely, internet..?
2014. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
internetes tárkereső
2014. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

Sehonnan. Sorra látom az ilyen kérdéseket, mindenhol panaszkodnak, hogy sehova sem járnak és így nincs nőjük/pasijuk és a mai napig nem értem, hogy miért nem képesek elkezdeni élni.

Nem kell bulizni járni, számtalan más helyen is lehet ismerkedni, de a gép előtt sírva nem lesz nőd.

2014. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%

1-2-3: Biztos?


Onnan lehet, hogy éjszakai szórakozóhelyeken, vagy nappal nyilvános helyeken (utcán, buszon, boltban) szólít meg ismeretlen, neki tetsző lányokat.


Ahhoz hogy odalépj egy ismeretlen lányhoz aki tetszik neked, nem kell se baráti társaság, se sok ismerős.

2014. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Én szeretnék elkezdeni élni, csak nincs kivel. Sajnos életem korábbi szakaszában struccpolitikát folytattam, elbújtam a társaság elől, így egyedül maradtam, és mire észbe kaptam, zsákutcában találtam magam. Szeretnék kikeveredni innen csak nem tudom hogyan.
2014. dec. 19. 11:11
 6/32 anonim ***** válasza:

# 4


szórakozóhelyen? viccelsz? ott mindenfajta lányt találsz, csak nem olyat akivel érdemes, vagy tudsz párkapcsolatot kialakítani.

2014. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

6:

Rendben, akkor szórakozóhelyen nem.


Továbbra is ott van az, hogy nappal, józanon, nyilvános helyeken. Az utcán, a szupermarketben, a buszmegállóban, a plázában, a ruhaboltban, stb. odamenni totálisan ismeretlen, neked tetsző lányokhoz.

2014. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
én mondjuk lányként nem nagyon szoktam értékelni, ha teljesen idegenek csak úgy odajönnek hozzám az utcán. de végülis próbálkozni lehet. mondjuk nekem elég ijesztő, hogy egyetlen barátod vagy legalább haverod sincsen. hány éves is vagy?
2014. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Ez így nem igaz hogy egy sincsen, de csak nagyon kevés van. Nincs egy kiterjedt ismerősi köröm, csak néhány közeli barátom, akik viszont hozzám hasonlóak, és rajtuk keresztül nem ismerek meg lányokat.
2014. dec. 19. 11:26
 10/32 anonim ***** válasza:

Helló kérdező! A 4-es és a 7-es vagyok. Nem látod amiket írok? Menj oda ismeretlen lányokhoz nappal ismerkedni nyilvános helyeken. Nem kell hozzá semmilyen baráti társaság vagy ismerősi kör.


Elmondom mi kell hozzá. Egy pár szem, hogy meglásd a neked tetsző lányokat. Egy pár láb, hogy oda tudj menni hozzájuk és egy száj hogy meg tudd őket szólítani.

2014. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!