Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni a pasin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni a pasin?

Figyelt kérdés

Válás óta nem igazán volt kapcsolatom senkivel, regeltem egy oldalon, elkezdtem neten ismerkedni.

Volt pár randi, a többség csak szexelni akart.


Itt futottam össze egy fiúval. Én 35, elég molett, arcra csinos, de ez ugye a molett testem nem takarja el. :)

A fiú 30, arcra is helyes, a teste meg valami eszméletlen, gyerek kora óta sportol, stb.


Az első randi után úgy gondoltam, hogy hagyjuk egymást, mert én külsőre nem illek hozzá, ő meg elég buta. (Nem tudom másképp megfogalmazni, bocsánat.)


Aztán keresett még másnap is.

Egyértelmű volt, hogy csak szexelni akar. (Átjönne megmasszírozni... hát persze.) Gondoltam, mi kárt okozhat bennem, és annyira jól néz ki, hogy akkor is megéri, ha csak egy éjszaka lesz belőle.


Ez volt egy hónapja.

Először csak két hetente jött, előtte rám írt, átugrott, szexeltünk, és már ment is.

Mindkettőnk részéről tiszta sor, hogy csak a szexről szól(t) a dolog.

Kétszer felülkerekedett a büszkeségem, és megírtam, hogy ne találkozzunk többet, de órákig könyörgött, hogy hadd jöjjön fel hozzám mégis.


Most már ott tartunk, hogy heti kétszer jön, és szinte minden nap ír. Mindketten fenn vagyunk a társkereső oldalon továbbra is, de néha mintha kezdene féltékenykedni is.


Legutóbb egész sok időt töltött velem/nálam, beszélgettünk, összebújtunk.

Nem titok, hogy nagyon élvezi a szexet, sőt...


Én meg töröm a fejem, hogy most mi van?

Egyrészt egyre többet találkozunk, de pl. az még mindig nem került szóba, hogy itt aludjon, vagy hogy egy filmet megnézzünk együtt.

Lehet, hogy ennyire élvezi a hancúrozásokat? És csak azért kezd jobban ragaszkodni hozzám?

Vagy kezd megkedvelni is?


Igazából nem tudom, hogy az utóbbinak örülni tudnék-e, mert abból úgyis az lenne, hogy szakítunk, mielőtt belémszeret.

Egy ilyen pasi sose fogja felvállalni a barátai meg a családja előtt, hogy egy öt évvel idősebb, kisgyerekes dundikával jár. Minden ujjára tíz cicababa jut.



2014. dec. 19. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat eleg igenytelen muki, az egyszer biztos...............
2014. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"ő meg elég buta. (Nem tudom másképp megfogalmazni, bocsánat.)"


Akkor mégis mit akarsz tőle. Ha jó teste van, nem számít hogy buta. És a férfiak mennek a f....uk után!

2014. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként az a helyzet, hogy 35 évesen ez egy normális testalkat egy nőnek, főleg gyerek után. Szóval az igénytelen jelző ide nem hiszem, hogy helyes. Jó nyilván formálhatná magát de azt hagyjuk miért nem teszi.


A második válaszolóval viszont egyet kell értsek, valóban egyik kérdésnél az intelligencia fontosságát meg a kinézet lényegtelenségét hangoztatjátok. Aztán mégis kiderül, hogy nem csak a férfiak hülyék ilyen tekintetben.


Ettől függetlenül ha ez neked jó egészségedre, mondjuk a büszkeséged nem értem megdug 3-4x 5. re eszedbe jut, hogy lehet ezzel most megaláz vagy mi?

2014. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felnőtt, ivarérett nő vagyok, és kell a szex. Ennyi.


És azt gondolom, amíg mindenkinek tiszták a játékszabályok, addig nincs is probléma.

Nem vagyok szerelmes, és ha ennyi idő alatt ez nem történt meg, már nem is leszek.


Kellemes időtöltés, kis kikapcsolódás, meg egészségügyi hancúr. Ennyit várok el tőle, és semmi többet, ezt pedig meg is kapom, szóval a megalázó részére nem tudok most mit írni.

Ha kicseréli nálam a villanykörtét, én meg csinálok neki egy szendvicset, és aztán itt alszik, akkor jobb?

Ilyet is csináltam, több, mint egy évtizedig, és van abban valami, hogy azért a kis kolbászért nem veszek meg egy egész disznót. :) Mondanám, hogy ő is csak tejet akar, nem tehenet, de hát ugye... ha neki ez az alkat jön be. :)

2014. dec. 19. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy probléma, hogy emberek így gondolkodnak egy együttélésről, házasságról. Attól mer csalódtál ezek a dolgok nem rosszak hiába akarod ezt sugallni.


Ilyen alapon kérj pénzt érte, mer hát tejet se veszel ingyen a boltban.

2014. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!