Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mélyponton vagy, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mélyponton vagy, mert úgy érzed hiányzik, hogy valaki szeressen, akkor hogyan jutsz ki belőle?

Figyelt kérdés

A kérdés azoknak szól,akiknél előfordul ez, szóval légyszi ne írjátok,h sehogy ,meg hasonlók :D


Az a helyzet,h most eléggé ramatyul érzem magam .... Hiányzik a volt barátom , szeretem őt ,de egyben el is ítélem,mert szívtelenül lépett át rajtam.

UTÁLOM,H még MINDIG HIÁNYZIK.


Alapvetően kitartó ,elszánt ember vagyok,nem szeretek önsajnálkozni, még annak ellenére sem ,h most épp ide írok. Ezt most jól esett kiírni .


Tudom, h holnap már jobb lesz,mert Akarom,de jelen helyzetben nagyon nehéz..plusz itt a vizsga,amire készülnöm kellene ...


18l


2014. dec. 19. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben lévő emberek kérdéseit olvasom
2014. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az nem húz csak lejjebb ?
2014. dec. 19. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Sör, vbk + counter strike, és próbálom elfelejteni.
2014. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadom a helyzetet, egyszer majd csak lesz jobb.
2014. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kialszom magam és túlmegy. ha mégse és reggel is rossz kedvvel ébredek, káromkodok egy fantáziadúsat, eldöntöm hogy nekem ígyis jó, kicsinosítom magam, mindenképp találkozok valaki olyannal aki előtt nem akarom kimutatni a kedvetlenségem és magamraerőltetem a "boldogságot".
2014. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is most tettem túl magam, pár hete.. 2-3 hónapon keresztül szenvedtem és még most is, mikor visszagondolok. Már tudom, hol csesztem el és hol kellet volna máshogy cselekednem. Ha gondolod kifejtheted nekem privátban és hátha tudok adni egy kis segítséget, így.. Pasiként is :) 18f
2014. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meghallgatom a kovetkezo dalt:dragana mirkovic-placi zemljo sto sam ja tako nesrecna
2014. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
be merjem-e írni youtube-ba ,ugyan :D
2014. dec. 19. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:
# 3 ismertem egy ilyen nevű playert xd
2014. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!