Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza a fiú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza a fiú ha már több randi volt?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, nagyon jol sikerült. Többször kísért el már délutáni elfoglaltságaimra, hogy többet legyünk együtt, mert nem egy suliba járunk. Már volt csók is, többször is. Ám azt csinálja mostanság, hogy megnézi amit írtam neki és nem, vagy sok idő után válaszol. Elképzelhető, hogy megunt és nem akar mégse tőlem semmit? 17/L

2014. dec. 19. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
annak annyi ezek szerint
2014. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A válasza a következő lesz ,ő nem képes erre ..:/ ismerős bár én lánytól kaptam meg :D:D
2014. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2014. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig éves kapcsolatai voltak. Totál hűséges srác, nem kihasználós. Épp ezért nem értem.
2014. dec. 19. 23:43
 5/9 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg? csak jobb lenne tudni bármi is a válasz
2014. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy történt vele valami ami rád nem tartozik (pl. családi gondok). egy kicsit hagyd, majd meglátod milyen lesz a továbbiakban
2014. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most teljesen felfordult az élete mert szünetre haza fog utazni Angliába...:') szoval ezt tudom még elképzelni, hogy minden más leköti..
2014. dec. 19. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem szeret facebookozni. Nekem a barátom se szolta használni, kb napi egyszer néz fel a suli miatt. Néha egy-egy képet, linket küldök neki, nem mindig szokott erre válaszolni. A legelején azért még kicsit többet beszéltünk uzenetben, de mostmár inkább felhívom, az a biztosabb.

Ti amúgy szoktatok telefonálni? Szerintem csak emiatt ne idegeskedj, ha amúgy jól elvagytok:)

2014. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Szoktunk, és általában ő hív fel :) köszönöm, megnyugtattál
2014. dec. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!