Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasitsak vissza ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasitsak vissza ugy valakit, hogy ne bantsam meg?

Figyelt kérdés
2 honapja ismerem a sracot, alapbol nagyon tetszett csak aztan kiderult, hogy 2 evvel fiatalabb nalam es ez valamiert zavar, teljesen kiabrandultam belole. Ezert nem adok neki eselyt, tudom, hogy gonosz dolog, de olyanokra is ritkan van idom, akikkel szivesebben eltoltenem. 20L

2014. nov. 16. 18:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
:DDD Nők...
2014. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel fiatalabb, hát ez tényleg borzasztó. Nem is értem, hogy mer közeledni hozzád.
2014. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%

Hát komolyan lefosom a bokám már a nőktől... o.O


Visszakérdeznék: Hogyan vágjak orrba valakit úgy, hogy ne fájjon? :D

Érzed a hasonlóságot?

2014. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Csak egyszer érteném meg a nőket...

De a kérdéshez: Egyenesen mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, de azért ne bunkó módon.

2014. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igazad van es en lennek a legboldogabb ha nem lennek ekkora idiota :/ :)
2014. nov. 16. 18:45
 6/30 anonim ***** válasza:
-.-"
2014. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz úgy visszautasítani valakit, hogy ne bántsd meg. Arra figyelj csak, hogy határozottan tedd, ne hagyj benne kétségeket. Sajnos a békát meg le kell nyelni.
2014. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

#4-es: Megérteni? Einsteinnek se ment, akkor minek próbálkozni?


Szerintem a nőket még a nők sem értik.


"Aranyszabály, csak férfiaknak: ha a nő kérdez, ne válaszolj. Bármit mondasz, ellened fordítja. Kizárt dolog, hogy eltaláld, mit akar hallani. Ugyanis ő sem tudja."


#3-as voltam

2014. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Igazatok*

mert ti egyebkent milyen gyakran mentek el olyan lanyokkal randizni, akikhez nem vonzodtok? Csak erdeklodom

2014. nov. 16. 18:47
 10/30 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel meg egy 22 éves pasi is visszautasíthat téged, csak azért mert 20 éves vagy.. milyen borzalmas.
2014. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!