Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mehet ez igy tovább vagy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehet ez igy tovább vagy túl egészségtelen?

Figyelt kérdés
A jelenlegi bárátnőm moderntáncos tőb felépése van és vigyázznia kell az alakjára ezért sok mindent nem ehett. Viszont én bármit ehetek ezért,van egy kis pocakom ami szerinte szexi. Az utóbbi 2 hónapban odamfigyel mit esszek és addig nincs szex mig mindent meg nem ettem és folyamatosan etett szoszerint azt élvezi h8gyha minél kővérebb leszek ezt megis mondta a szemembe (kb 5kilot hiztam 2 honap alatt). Szerinte ez szexi és vonzo. Nagyon jó vele a szex és amugy is jo vele lenni de mióta megváltozott nagyon fura lett eddig vártam de ez már kellemetlen hogy igy tőm engem. Szeretném kérdezni hogy most mi tévő legyek és hogy miért csinálhatjal
2014. dec. 19. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
na jó, tanulj meg magyarul azt majd legközelebb elolvasom, -15 pont
2014. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs én 18f ő 17l
2014. dec. 19. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Élvezd a kaját, és jo sokszor ke,éld meg a csajt!
2014. dec. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mint valami bizarr horrortörténet. Egyáltalán nem egészséges, hogy így töm.

És mi az, hogy eddig meg eddig nincs szex? Ha már a szexszel zsarol az régen rossz, mihamarabb beszélj vele erről!

2014. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
rajtad éli ki a vágyát,mivel ő nem ehet,és ez által elégül ki ilyen téren.
2014. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ami folyik annak a neve kontroll elvétel.

vagyis a nőhöz kerül a domináns az irányító szerep,amit te hallgatólagosan nyugtázol és belemész.

rövid ideig megy ez,aztán a nőnek nem fog tetszeni,hogy egy irányítható megfelelési kényszeres pincsi kutyával van együtt és dobni fogja.

ha meg akarod tartani,akkor maradj olyan amilyen voltál.

ne változz meg a kedvéért semmiben sem.

2014. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mértéktelen zabálás egészségtelen.
2014. dec. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
NE HAGYD MAGAD, a csaj egy pszichopata. Menekülj.
2014. dec. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Menekülj!


[link]

2014. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!