Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztetek mar begipszelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztetek mar begipszelt labbal? Mennyire korlatoz a sexben?

Figyelt kérdés

Baratnom eltorte a bokajat,5 hetig jarogipszben kell lennie.

Lanyok,ti,hogy oldottatok meg ez ido alatt,h ugyan olyan jo legyen a sex mint a gipsz elott?



2014. dec. 20. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
elég ha hátat fordít és lehet dugni a popókáját.
2014. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem a lábbal kell szexelni, de ha rágugliznék, akkor egész biztos találnék ilyen fétist.
2014. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nem korlátozott a szexben, vagy az volt felül akin nincs gipsz vagy vigyáztunk hogy az a láb jó helyen legyen :))
2014. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már szexeltem törött kézzel is. (Fiú)
2014. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi harmas a tanacsod,rajtad meddig volt jarogipsz?

Sokkal konnyebb lenne ha nem lenne szegenykemen az a nagy es nehez gipsz :(

2014. dec. 21. 10:18
 6/7 anonim válasza:
Jajj, csak némi fantázia kell hozzá. Én lábujjtól combtőig érő gipszben feküdtem hetekig és meg tudtuk oldani a párommal a dolgot így is. Más volt, de jó volt úgy is :D
2014. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a nőket szeretem, velük szoktam szexelni.
2014. dec. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!