Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Mennyire foglalkoztat titeket a nő kora? A 28-at soknak tartjátok vagy nem gondolkoztok ilyesmin?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
21 évesen a 28-at soknak tartom, nekem maximum 23, tehát 2 évvel idősebb ami még nem túl sok.
2014. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok, nálam ami elfogadott: mínuszba max 8 év, pluszba max 2-3.
2014. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
agyban is legyen annyi az a lényeg.
2014. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22 vagyok, szerintem +-5 év simán belefér.
2014. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok.

Lehet hülyeség, de 20 alattival nem szívesen lennék.

Valahogy az emberek amikor még közel vannak a tini korhoz, elég buták tudnak lenni. Van aki később érettebb lesz, van aki megmarad a tini szinten.

Az idősebbekkel már más a helyzet.

Nekem egy nő nagy korkülönbséggel is nő, ha az ő javára van a különbség. De mondjuk a 40 közeliek a korombelieket nem kedvelik párkapcsolati szempontból. Közted és köztem van 3 év, az semmiség.

Felnőttek közt lényegtelen.

Főleg hogy ránézésre mindenki kb 30nak tippel.

Gondolkodás alapján besorolhatatlan vagyok... Teljesen egyedi gondolkodással.Talán ezt hívják egyéniségnek.

2014. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a kora, más érdekel.
2014. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálam kinézettől függ, a 28 még pont belefér. :) 23/F
2014. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is 28 vagyok, ezért hozzám pont illik. De ha határokat kéne mondani, akkor +-4 év nálam.
2014. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ha összepasszolunk és jól kijövünk. Csak ez a 2 dolog legyen meg. :)
2014. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!