Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki férfias?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valaki férfias?

Figyelt kérdés

19 eves leszek par nap múlva es nagyon nem vagyok férfias..

- Gyerekes arc,nagy fej. Borostam nem, csak kis pofaszakallam lehetne.

- Hiaba a sport es a jó kaja a testem aranyai is gyerekesek, vekony vagyok.

- Ezek miatt nem tudom magam ferfinak erezni,önbizalom es kisugarzas nix. Csak akkor tudok kemeny es dominans lenni ha nagyon koncentralok,ösztönösen nem vagyok az.


Mit tehetnek? Érdektelen vagyok a lanyoknak emiatt a jó tulajdonsagaim se veszik eszre. Mikor fogok "megerni"? :/

19/F


2014. dec. 20. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked ezt dobta a sors. Ilyen is van.
2014. dec. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kigyúrtan is lehetsz egy puhapcs, nem ezen múlik. Senki sem születik önbizalommal, valaki összeszedi gyerekkorában, neked nincs más választásod, meg kell tanulnod. Első lépés, hogy túlteszed magad azon, hogy nem vagy elég, meg hogy ilyen-olyan deficitjeid vannak, amiken nem tudsz javítani. A második, hogy javítasz azon, amin tudsz.
2014. dec. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol vagyok en a "kigyúrtsagtól"..:D
2014. dec. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!