Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan tizenéves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan tizenéves lány akinek a férfias külső jön be?

Figyelt kérdés
Nem akarom már elhinni hogy létezik ilyen..pl akinek tetszik a borosta vagy a nagyobb arcszőrzet mindenki már ezt a swag b*zinak kinézű csupaszra borotvált láb..stb "Lányokat" szeretik... hol vannak azok akik a férfias külsőért rajonganak? nem igaz hogy 17 évesen nem fogok találni egy ilyen lányt aki nem ezekre a divatmajmokra bukik...

#szőr #SWAG #férfias külső
2014. dec. 17. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van!
2014. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Aki kevésbé férfias mint ő az ne is próbálkozzon


[link]

2014. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és hol? kort is írjatok.
2014. dec. 17. 22:30
 4/14 A kérdező kommentje:
és pl nem csak a kocka meg lapos has hanem pl a picit mackósabb fiúkat is kedveli... nem akarom elhinni..ilyet csak az érett nők szeretnek?
2014. dec. 17. 22:32
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
nem szeretem a dagadt fiúkat (aki mackósnak hívja magát az meg általában az és semmi férfias nincs benne max ha még szőrös is)
2014. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
k*rvára nem így van én most a férfias külsőről beszélek és nem a férfias viselkedésről.
2014. dec. 17. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem erettsegtol fugg csak.

Van olyan no, akinek 30 evesen sem jon be a mackos, vagy eppen a vekony.


En csak a ferfias ferfiakat szeretem. Szamomra nem is ferfi aki nem ferfias. De a ferfiassag sem feltetlen kulsotol fugg. Pl volt egy nagyon vekony baratom,mondjuk kopasz volt es arcszorzete is volt es o volt a legferfiasabb, leghatarozottabb baratom.

De volt aki nagyobb volt, testesebb, izmos es a kapcsolatunkban kb en hordtam a nadragot.


De ha csak kulsot nezzuk en a ferfias megjelenest preferalom. Pl ezeket a divatbu..i wckefefejueket egyenesen utalom. Nem tudnek ferfikent rajuk nezni.

Es nem csak en vagyok ezzel igy, jo nyilvan van kismillio olyan csaj, aki ezekert epedezik, de en pl nem.

17/L

2014. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én semmilyen viselkedésről nem beszéltem :D hanem a külsőről
2014. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van. :D Nekem a nagydarab(nem a kigyúrt), szőrös pasik tetszenek. De azért arcon mértékkel. :P Az ecsetfrizurás csupasz "lányoktól" akik még azt is hiszik menők, falra mászok... Fogsz olyat találni aki nem a díszhomárokra bukik. Aki utálja őket nagyra fogja becsülni, hogy te nem vagy olyan. :D 16/L
2014. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van bizony;)

17L

2014. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!