Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, de van párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, de van párom tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen, szokunk beszélgetni, és jó el is vagyunk. Egy csodálatosan gyönyörű teremtés és okos is. Mindig keresem a társaságát, nekem elég az is hogy ha tudom, hogy a közelemben van meg láthatom, már az feldobja a napomat. Úgy érzem, hogy vonz magához, mindenképpen látnom kell még ha csak futólag is.


Mi a véleményetek?

megjegyzésként van egy párkapcsolatom már 8 éve, mit csináljak?



2014. dec. 21. 05:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
A csajod nem elég csodálatos teremtés?
2014. dec. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De csodálatos teremtés ő is, és isten látja lelkem szeretem. Valahogy még is a fentiekben leírt lányra gondoltam tegnap egész nap, akaratomon kívül.
2014. dec. 21. 05:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát beleszerelmesedtél egy kicsit, van ilyen. Erről nem tehetsz, de azért ne csald meg a párod, mert arról már igen.
2014. dec. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megcsalásról szó sincs, soha nem is tennék vele ilyet, ez meg sem fordul a fejemben.
2014. dec. 21. 05:57
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Ne így. !!! Maradjon titokban.
2014. dec. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Barátkozni lehet, ha tényleg annyira feldobja a napodat, csak vigyázz, nehogy több legyen belőle. Az érzelmeid miatt én semmiképp sem szégyenkeznék, mert mint mondtam, azokról nem tehetünk. Csak kérdés, mennyire tudod kontrollálni.
2014. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Csak röviden mesélted el a történetet.

Nem mindegy a 8 éves kapcsolatból nincs e gyerek.

Te csak barátkozni akarsz. A lány is? Nem táplálsz benne hiu reményeket? Mert az jól esik az egodnak. Közben mondod neki, "Csak barátság!"

Mert ha az a szitu, hogy te a párodat nem akarod otthagyni, de tudod, hogy a lány szerelmes beléd, hiába mondtad meg a lánynak az igazat.

Szemét huzás a lánnyal szemben.

2014. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szívesen barátkozok vele, ezzel semmi baj, de nem bírok úgy rá nézni, hogy ne csodáljam.
2014. dec. 21. 07:10
 9/21 A kérdező kommentje:

Shank:


A szitu a következő: 8 éves kapcsolat, nincs gyerek. Együtt élünk, és harmóniában. Nincs is gond közöttünk.


A munkatársnőm: ezt nem beszéltük meg, az a helyzet még magammal sem, csak érzek amit érzek, de ő semmit nem tud az egészből, mert nem mondtam neki.

Amit tapasztal az az, hogy szeretek vele lenni és igyekszem is, mert ez a helyzet, nem is tagadom.

2014. dec. 21. 07:15
 10/21 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem táplálok benne hiú reményt, és nem tudom, hogy ő miként érezhet. Nem elutasító a társaságommal szemben, de ez lehet illendőség is.
2014. dec. 21. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!