Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot adna valaki? Légysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot adna valaki? Légysz fontos!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel facebookon találkoztam, és nagyon aranyos meg minden. Bejövök neki, és azt akarja, hogy találkozzak vele, mert hiszi, hogy nekem ő tetszik, pefig nem. Hogyan mondjam meg neki, hogy nem érdekell, de úgy, hogy bántsam meg, vagy ne tűnjön úgy, hogy csak szórakoztam vele idáig. Mert hogy én semmi komolyat nem akarok tőle!!!


16L



2014. aug. 29. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiú, akivel facebookon találkoztam"


Aha... szóval facebookon TALÁLKOZTATOK.. nem semmi, mik vannak o.O

2014. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó nem találkoztam, ott ismerkedtem meg vele
2014. aug. 29. 19:53
 3/8 Vad-Ász ***** válasza:
75%
Mond meg neki , hogy NEM FACEBOOKKON KELL ISMERKEDNI HANEM ÉLŐBEN
2014. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne hitegesd! Mond meg neki egyenesen, minden körítés nélkül. Utána neki is és neked is jobb lesz.
2014. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok de mit mondjak neki?
2014. aug. 29. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem akarsz tőle semmit. Mi olyan nehéz ezen magadtól rájönni???? -.-"
2014. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt, hogy te csak barátként gondolsz rá.
2014. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu az ilyet nem lehet szépen tálalni, mindenhogy megbántod egy kicsit. Kerek perec meg kell neki mondani, hogy barátként tekintesz rá. Hajrá. :D
2014. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!