Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem csak engem szeret!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem csak engem szeret!?

Figyelt kérdés
Úgymond szerelmi háromszögben élek én (mint a lány 15) a barátom és egy másik lány akit belépett a kapcsolatunkba, a pasim facebookom is vele beszélget vele jópofizik és képeket küldözgetnek egymásnak, jó nem olyanokat de a hasáról és magukról és az sem jó. Már élőben is találkoztak és azt mondta a pasim hogy szerelmes lett abba a lányba is most még csak kicsit, ami nekem nagyon rosszul esik! :( tudni kell hogy már 1 éve együtt vagyunk és az az egy év alatt mindig vele voltam és soha nem hagytam el pedig megtehettem volna már és nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, segítsetek kérlek!
2014. dec. 21. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy bunko fhasz. Konyorgok hagyd ott ez egy szemet-_-
2014. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát marha egyszerű.

Nyújts neki olyat az ágyban hogy utánna ne tudjon felkelni, és nem fog elhagyni!!!

Ha meg még szűz vagy akkor jól verd ki "a fejéből" a hülyeséget, és nem fog másfelé kacsingatni!!!

Garantált.

2014. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, arról senki se tehet, hogy kibe szeret bele és kibe nem. Ő őszinte volt veled, elmondta mindezt. Ha te nem fogsz most szakítani, akkor ő fog. Nyilván te sem szeretnéd őt erőszakkal magadhoz láncolni, miközben tudod, hogy mást szeret. Elhiszem, hogy fáj, de még fiatal vagy, ezerszer is találsz nagy szerelmeket. De ennek itt már akkor vége volt, amikor élőben találkoztak, szerintem előbb is. Őt szereti, nem téged, ebbe bele kell törődnöd, és ennek megfelelően eljárnod (szakítani).
2014. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasid drágám, egy bunkó f***. Ha te nem szakítasz előbb, akkor ő fog. Mutasd meg neki, hogy miről fog lemaradni, öltözz csinosabban, legyél jó az ágyban aztán te is keress egy másik pasit aki nem lesz ekkora marha mint a mostani.
2014. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!