Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mind a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mind a mai napig általában a férfi az idősebb?

Figyelt kérdés

Értem én, régen evolúciós okai voltak, hiszen a fiatalabb egyedeknél kisebb az esély a gyerekek degenerációjára, kisebb az esély a halvaszületésre.

De ma, a XXI. században, miért van még mindig az, hogy az estek 95%-ában a férfi az idősebb, sokszor akár több, mint 5 évvel?


2014. dec. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idősebb férfiak komolyabbak illetve komolyan gondolkodnak.
2014. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A ferfiak a fiatalabb,csinos noket szeretik, a nők meg az erettebb ferfiakat.
2014. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért mert az évmilliók alatt kialakult és évmilliók óta alkalmazódott ösztönök nem irtódnak ki egyik napról a másikra.


De nem logikus? Ugyanezért van az, hogy az emberek még most is kétpofára zabálják a cukrot, sót, zsírokat. Mert ez évmilliókig ritka és értékes tápanyag volt. Most hiába elérhető tonnaszámra és ezek a legolcsóbb ételek, mégis eszik őket az emberek. Mert finom. És azért finom, mert évmilliók alatt az alakult ki, hogy finom.


Ugyanilyen kismillió ösztönös dolog uralja nem csak a táplálkozási szokásainkat, de a szexualitásunkat is. És ezek bizony nem fognak megváltozni pár ezer év civilizáció alatt.

2014. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert a nők érettnek hiszik magukat a koruk beli férfiakhoz képest.

Közben meg ha elbeszélgetsz velük, szembetűnő, hogy tévednek.

Akárhogy is, nem érdemes a nőkben sok logikát keresni. Valamennyi van, de csak a kicsavart, női logika szerinti.

2014. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Azért manapság már nem minden a szexualitásról szól egy párkapcsolatban, sőt... persze van igazság abban amit mondasz, csak ez szerintem rossz, hogy még nem változott meg.

#4

Én is pont ezt tapasztalom. Mondjuk a logikai résszel nem értek egyet.

2014. dec. 21. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint.

Azért, mert nem ismersz elég nőt.

Most nem azt akarom mondani, hogy minden nő logikátlan hanem azt, hogy a többség. Úgy 10ből 8.

Igaz én hosszú évek kitartó ismerkedésének hála kicsit kiismerem már a nőket. És ezért tudom hogy a mi racionális, na jó, az én racionális és egyenes logikámhoz képest elég érdekes módon jutnak el a megoldásokhoz.

És egy jelentős részét a döntéseiknek meg is bánják utólag. Majd nagy hangsúllyal és lassan mondhatom, hogy én megmondtam.

De mondjuk ha egy átlagot akarok mondani, akkor azt kéne leírnom, hogy érzelmi alap+logika(a saját)+aminek örülnének=döntés.

2014. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:


"Ez rossz hogy még nem változott meg."


Jó akkor menj előre 100 000 évet az időben, miután már annyit éltek az emberek a mai értelemben vett civilizációban. Akkorra TALÁN eltűnnek az ilyesfajta ösztönök. Egyébként vagy rinyálni tudsz miattuk, vagy elfogadni hogy léteznek és azok szerint élni az életedet. Más út nincs.

2014. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Temészetes, hogy a lányok mindig érettebbek a korukbeli fiúknál. Ezt az iskolában is meg lehet figyelni. Aki itt az érettséget a logikus gondolkodással tette egyenlővé, téved.


Nem csak azért, mert matematikai képességekben is szinte egyenlően oszlik meg a nemek aránya (később a továbbtanulásnál első sorban az érdeklődés fordítja a lányokat a humán szakok irányába)hanem mert az érettség első sorban biológiai, viselkedésbeli stb.


Egyébként az evolúciós okokról is volt szó és még kiegészíteném még egy okkal, ami nagyon is "logikus" gondolkodásra vall a nők részéről: a szépség a mai világban fontos és sajnos a fiatalság velejárója. Mi pedig azt szeretjük, ha a partnerünk szépnek, vonzónak, fiatalnak lát. Ezért szeretjük ha a férfi nem fiatalabb nálunk, mert az zavaró. Legyen idősebb, öregedjen ő előbb, és lásson minket vonzónak.

2014. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!