Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha így viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha így viselkedtek egy nővel, akkor mit akartok tőle?

Figyelt kérdés

A srác először egy fenyegető levelet írt nekem, amiben gyakorlatilag megírta, hogy ha nem jelentkezek (nem válaszolok neki) minél előbb, akkor lehet, hogy a rendőrség fog nálam csengetni. Azért lett kicsit ideges a srác, mert a youtube-ra feltöltött videói alá negatív kommenteket írtam.

Két héttel később válaszoltam neki a fenyegető hangvételű levélre, akkor meg azt mondta, hogy ő nem akar haragban lenni velem és kérdezgette holnap is fent leszek-e facebookon, mert most éppen dolgozik, nem ér rá megbeszélni ezt velem…

Két nappal később megint felkapta a vizet, ezért csak egy hónappal később írtam neki vissza. Akkor megint kedves volt és nyájas, azt írta, hogy ő nem akart engem bántani. Pár héttel később pedig elkezdett nekem az új állásáról írni és a fizetésével dicsekedni, pedig én egyáltalán nem hoztam szóba, nem kérdeztem őt erről.

Normális ez a srác? Vajon azt várja, hogy ájuljak el tőle, hogy ő milyen fantasztikus, és hogy nyomuljak rá?



2014. dec. 21. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kurv* mindegy, hogy mit akar? idióta és kész, nem kell vele foglalkozni
2014. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit akarhat. Én a helyedben hagynám a fenébe, nem beszélgetnék vele.
2014. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! :D csak gondoltam, hátha valaki meg tudja ezt fejteni, hogy lehet valaki ilyen kétszínű.
2014. dec. 21. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
....félelmetessss........ne merj többet szóba állni vele.A saját érdekedben.
2014. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem gondolkodnék ezek után,hogy mit akarhat tőlem..Szimplán valami baj van az idegrendszerével vagy mit tudom én..Mondjuk én vissza se írtam volna neki..
2014. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha nem akkor meg talán jó lenne eldönteni szeretnél-e vele randizni vagy sem. Ha nem, akkor "kuka", a negatív komment írása nem jár büntetőjogi következményekkel viszont az ő fenyegetése amennyiben lehet bizonyítani hogy ő volt igen. Semmi esetre se áruld el neki hogy hol laksz ezek után ha úgy határozol hogy nem akarsz vele tőle semmit.
2014. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!