Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, hogy viselkedtek azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogy viselkedtek azzal a nővel szemben akibe szerelmesek vagytok és úgy érzitek, hogy vele akartok élni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves a pasi
2014. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ovis módjára.Csak az internet homályába bújva.
2014. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lerázom, minél hamarabb.
2014. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
viccet félretéve :) kíváncsi vagyok a férfiak válaszára
2014. okt. 28. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
én lehet nyomi vagyok vagy akármi,de ha annyira megbecsülöm hogy már vele akarok élni akkor normálisan,kedvesen és megértően
2014. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia Kedves kérdező!

Jelenleg én épp abban a cipőben járok hogy a jelenlegi párommal szeretném az életemet leélni.

Férfi létemre és próbálok mindenben a segítségére lenni,munka után a buszmegállóba várom minden egyes nap és haza kísérem.Igaz csak 5-10 percet tudunk ilyenkor együtt lenni de már az is nagyon boldoggá tesz minket.

Mindig kevesen bánok vele, napi 1 jó éjszakát sms-t is kap.

Hétvégén pedig ha jó az idő kirándulunk vagy éppen otthon nézzük a filmeket össze bújva az ágyban.

Szerintem sokkal többet ér az ha kedveskedünk 1 lánynak (nőnek) esetleg elvisszük kirándulni, mint az hogy megdugjuk vagy esetleg tehetősebbek minden féle ékszerekkel elhalmozzák.

1 Kapcsolatban a legfontosabb sosem az ajándék vagy a sex hanem az őszinteség az oda adás és a kedveskedés egymás felé.


ÉN 26/F a Párom 23/L (bár gondolom ez egyértelmű volt, mármint a lány :) )

2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem eddig egyszer volt olyan igazi szerelmem akire úgy gondoltam hogy ő jelenti nekem a világot és én próbáltam minél közelebb kerülni hozzá sokszor meg is öleltem. Emellett sokszor próbáltam vele találkozni és sokszor szóvá tettem hogy hiányzik.

Szóval próbáltam minden figyelmemet és energiámat rá összpontosítani :) Sajnos ez viszonzatlan volt de ez már más tészta

2014. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!